bugün

Dışarıda gene bir israile çatışma durumu hezeyanında açıklamalrda bulunan rte gene bir afrika gezisinde uzun menziliyle israili vurdu, peeh denilesi olay, gelin görünki aynı dakikalar içerisinde tbmm de görüşülen gündem dışı konuda söz alan bir ismini unuttuğum chp li vekil füze kalkanları ile ilgili güzel bir konuşma yaptı, ardından prosedür gereği söz alan dış işleri bakanı davutoğlu çokta açık olmayan cümlelerle gereksinim arzeden bu olayın, aslında falanca filanca ülkeleri değil direk türkiyeyi şemsiye altına aldığını söyledi Peehh ki ne peeh. (Şemsiye girdi içeride açıldı bile boşuna kanuşmayın der gibi de bir havası vardı bakanın ayrıca) iktidarın ağzından dürekli düşürmediği komşularla sıfır problem düşünen bir iktidar düşününki kendini koruma altına almak için füze kalkanı, geniş menzilli radar siztemlerini Nato eliyle ülkesine kurduruyor, ne zamandır nato türkiyenin çıkarlarını korumuşki bugün korusun, ilkokul 4.sınıftaki çocuk bile bilirki israilin ortadoğudaki suyunun iyice ısınması başta abd olmak üzere bazı yahudi lobisinin güçlü olduğu ülkelerde beniyahuda kabilesinin korunmasının elzem olduğunu otaya çıkarır, gel gelelim dışarda horoz olan tayyibin israile tavuk olmasıyla ağababası durumuna gelme sebeplerine, nEyse ben fazla yazmayayım dokunan yanar alimallah. Milliyetçi bir insan olarak ben bu iktidarı savunan herkesi hemde yakın çevremde olanları dahi bu son halme sonrası vatan hainliğiyle eş tutarım, senin hergün şehit haberin gelir, milletin fazla sinir bozulmasın diye 4 özel harekatçı polisin şehadetini panzer devrilmesine bağlayarak aklınca pskolojik destek sağlar kendine, ama ne hikmetse israil halkını korumak benim güzel yurdumun insanını korumaktan daha önemlidir, ..
Ey tayyip her geçen gün o aldığın Üstün yahudi hizmet ödülünün sana neden verildiğini ve senin neden iade etmediğini biraz daha iyi anlıyorum.