bugün

(bkz: aradım mamafih bulamadım)

bütün güzel kızlar kapılmış gibi.

uyanık geçinen erkek milletinin adeta tüm köşebaşlarını kapıp kimseye geçit vermemesi gibi.

tuttu mu bırakmıyo da lan adamlar. abicim bi ayrıl. biraz soluk alsın kız.

tabi maşukasız kitle için büyük handikap. şimdi doğal seçilimden girip abazanlıktan çıkardım da. neyse. anladınız siz.

demek ki daha genciz yeaaa dememek lazımmış.
bütün yakışıklı erkeklerin sevgilisinin olmasıyla eşitlenecek olan bir durumdur.
Yok ya öyle birşey sadece biz erkeklerin kafasında yer etmiş o Abi baksana ne güzel kız ama kesin sevgilisi vardır bence bu yüzden çoğu boş geziyor...
gökten meg ryan yağsa bize er ryan düşer

-onu bile kurtarırlar

mantığı sonucu durum tespitidir.
sırf sevgilisi var desinler diye sevgili edinen kızların durumundan başka bi şey değildir.
genel de olmamasıdır çünkü erkekler kendilerine güvenemeyip bir türlü yanaşamazlar. böylece güzel kızlar genel de yalnızdırlar.
(bkz: en güzel kız henüz sevgilin olmamış olandır)
benim olmadığı için bu önerme yanlıştır. * * *
kalede kaleci varken şut çekilmiyor mu yani? diyerekten tenkit ettiğim durum, oluş ve yaşantı hali.
o güzel kızlardan birinin sevgilisi olamamanın açtırmış olabileceği başlık...
adı taylan olanların esmer ve yavşak olması kadar doğru olan tespit.
hatta çirkinlerin bile sevgilisi vardır artık. yok aga yok. ben hayatta sevgilisi olan bir kıza asılmam ama bu gidişle mecbur birini ayartacağım. arkadaş bu nedir ya. güzelleri geçtim çalgıcı karısı binnaz gibi duba şeklindeki karılara bile bakıyorum standartlarımı o kadar düşürdüm yine de yok. yok aga tek kelimeyle yok.
adı üzerinde güzel kızdır. seni mi bekleyecektir. güzel kızla kanka ayağına arkadaş olunur. yavaştan yavaştan sevgilisi hakkında ipe sapa gelmez şeyler kıza empoze edilir. onlar ayrılınca hooop kıza duygular iletilir. sen ona değil bana layıksın.
yuva yıkanın yuvası olmazmış.
bütün genellemeler gibi bu da yanlıştır. valla bak. adım gibi eminim. *
(bkz: ben bu oyunu bozarım)
(bkz: kahrolsun bağzı şeyler)

artık sorgulama falan yapmıyorum. güzelse sevgilisi vardır deyip geçiyorum. :/

(bkz: çare esra erol)
Kahreden gerceklerdendir ama yine sans denenmelidir.
genelde yakışıklı olmamaları da aşikardır.
ama bu değildir ki her sevgilisi olan kız güzeldir.
sanılanın aksine güzel kızların sevgilisi olma ihtimali çirkin olanlara göre daha azdır. artık öğrenin şunları. biraz insan araştırması yapın.
aslında olmayan durumdur..

zira çoğu kişi "bu kız çok güzel abi garanti sevgilisi vardır" kıvamında yaklaştığı için yüksek ihtimalle çoğunun sevgilisi yoktur.. he olmamasına rağmen sevgilim var diyorsa kaldırım taşından kafa üstü asfalta atlanabilir..

şimdi yukarıdaki yazımızı test ediyoruz.. * *
güzel kızların sevgilisi olması durumudur.

beyleer takmayın. hani çok güzel hatta güzel ötesi kızların yanında bir öküz görüyosunuz ya. olsun lan neden o öküz siz olmayasınız.
anlam veremedigim hadisedir. kiza erkek arkadasin var mi diyorum, yok diyor. bir an şaşırdım güzel ve sevgilisi olmayan bi hatun. on dakika sonra lezbiyen oldugunu itiraf etti. 3 tane kiz arkadasi varmis. insan gercekten hayret ediyor.
(bkz: ibretlik tespit)
Erkeği hayattan soğutan durumdur. Sevgilisi yoksa da size bakmaz size bakıyorsa zaten kafadan gidiktir.