bugün

ben seçilmem seçerim amacıyla konuşacağı insanın gelmesini bekleyen gelmedikçe deliren en sonunda amaaannn canım sıkıldı diye msni kapatan insandır...
msn hata verdiği için bir türlü msn' e bağlanamayan insandır.
google talk kullanan canlidir.
varlığı belli olmayan kişidir.
öncesinde dosya paylaşımı yapılmış ise farkedebileceğiniz gizemli appear online kişisi.
gereksiz mesajlarla ugrasmak istemeyen ama ayni zamanda cevresinde olup bitenden uzak kalmak istemeyen.
(bkz: röntgenci)
hayatta bütün gün çevrimiçi olan insandan daha başarılı ve sosyal olma olasılığı hayli yüksek insandır.
sivil polistir.
ruhsuz bir iletişimi sevmeyen insandır. msn'in, birbirlerini aylarca görmeyip, sokakta karşılaştıklarında yarım saat ayak üstü konuşan insanların iletişiminden farkı olmadığını biliyordur. hasta olup, bilgisayar başına oturamayınca kesintiye uğrayan sözde dostluklardan da hiç hoşlanmıyordur. msn görüşmelerinin saati beş kuruş olsa, kimsenin "merhaba" demeyeceğinin de bilincindedir.
sevglini dısarda oldugu gıbı pc basında da kımseye belli etmeden bekleyen insandır.
cocuklugunu ozlemis bunyelerin saklambac oynama istegi sonucunda ortaya cıkan durum armut diyince cıkıyorlar.
msn'ye girince kendisini zorla eklemiş sıkıcı kişilerin, sıkıcı mesaj bombardımanlarından korkan kişi.
ben boş şeylerle uğraşmam internet kullanmam sosyalim havası vermeye çalışan, kendini cool sanan insandır.
bütün gün çevrimiçi olmasından iyidir.
bütün gün bilgisayarla işi olamayan insandır.
(bkz: o şimdi asker)
kafasına göre konuscak kişi olmadığı için çevrim dışı takılır.
ben seçilmem seçerim zihniyetine sahip kişidir. yalnızca kendini akıllı sanıp diğerlerinin aptal olduğunu düşünürler. amaçladıkları, insanların onlar hakkında ' aaa bak adam ne kadar meşgul, online olacak vakit bile bulamıyor, kesin cern' deki deneyin benzerini evinin bodrumunda yapıyordur. ' diye düşünmeleridir. oysaki avare olma ihtimalleri bir hayli yüksektir. çevrimdışı olacaklarına gidip bir baltaya sap olmaları onlar için daha hayırlıdır ki insan içine çıkmaya yüzleri olsun.
müsait olduğu zaman çevrim içi olan insandır. boş beleş insanlarla uğraşmak istemez.
istemedigi insanlarla ugrasmamak icin bunu yapan ama bununla birlikte "o zaman o insanlari neden ekledin" sorusunu fark etmeden gundeme getiren kisidir.
arkadas listesinde zevzek bir yigin insan varsa, rahatsiz edilmemek adina cevrimdisi gorunen, calisan insandir.
Ara ara çevrimiçi arkadaşlarına yazıp onlara: "görüyonz mu lan, ben seçilmem seçerim, bütün gün ç.dışı kalabilirim" gibi saçma egolarını gösteren saçma insan..
msn i kullanış amacı belirlenememiş insan.
işe yarar muhabetlere gelebilen boş konuşmayan kişidir kendisi.
ama cool takılıcam die de abartmamak gerekir.
en güzeli doğal olunmasıdır.