bugün

Herkesin hayatına kimse karışamaz.

Hayat seçimlerden ibaret. O da böyle olmayı seçmiş. Kime göre neye göre asosyal. Fakat şunu net olarak söyleyebilirim ki oyunlar insanın zihnini uyuşturup dış hayata kapatıyor. Sivilceli, şişkolardan olma potansiyelinizi hazırlıyor. Hayat dışarıda arkadaşlar..
Yayıla yayıla tüm gün oyun oynamak için bir haftasonu tatilimiz vardı onda da asosyal olduk iyi mi?

Bir bitin be amk.
Herkesin sandığı aksine arkadaşı ile Starbucksda sabahlamak yerine oturup sesli sohbet ile oyun oynarken keyifli zaman geçiren insandır. Bu keyifli arkadaşlığı yaşamayanlar asosyal diyip durur.
hayatını değiştirecek kararlar hakkında düşünmemeyi seçip, zihnini stresten uzak tutmaya çalışıyordur.
insanlara bağlanmaktan kaçıp, hata yapmamasına rağmen kanamamayı, üzülmemeyi seçiyordur.
aslında elinden geldiğince her gününü aynı yaşayıp, hayattan mümkün olduğunca az hasar almaya çalışan bir korkaktır.
hepsini geç, beden sağlığın çok önemli asosyal dostum. spor yap. her gün 6-7 km yürüsen bile olur.
şehir insanı doğaya hasret. maçka parkına falan git iki bira iç insanları izle. oyundan aldığın zevkin daha fazlasını alacaksın. dinle şu kardeşini..
Dışarıda bir seyler yapılabilecek düzgün samimi kaç arkadaşın oluyor. Dışarıda ki insanlar çok mu güzel. Dışarıya çıksa en kötü 50tl harcayacak. Evde ise 50tl 1 kere verip oyun alır kalıcı mutlu olur. Kimse ile muhatap olmadigim knight online oynadığım lise yıllarım aklıma geldi cidden çok güzel yıllardı sevgilim yoktu paramı knighta verirdim ama çok mutluydum. Günümüzde insan demek sorun ve üzüntü demektir.
Farcry 5 çıktı mı acaba bak merak ettimediyorum şimdi.
atıştırma yapmaktan kendini oyun yoluyla kurtarmış asosyal.
Mobil oyun falan oynayan tipleri de vardır.

Bütün gün evden çıkmaz ya kanepeye uzanır elinden telefonu düşürmez ya mutfakta oturur yine elinde telefon.

Bütün günü böyle öldürdükten sonra en saçma zamanda da dışarı çıkma isteği doğar bu asosyalin içine.

O isteğide "lan saat olmuş akşamın bilmem kaçı bu saatte dışarı mı çıkılır, yarın sabah çıkayım" diye öldürür.

Yarın sabah mı? Yok lan yine çıkmaz Bütün gün evde takılmaya devam eder.

Hiç mi sıkılmaz bi insan, hiç mi yata yata başı falan ağrımaz?
Kanka beni de al yürüyüş yapalım.
Sosyal anksiyetesi olduğunu düşündüğüm bireylerdir.
napalım yani sosyalleşme adı altında, sıkıcı muhabbete ve 2 biraya 100 lira para mı verelim, god of war oynamak varken *
mankurtlaşma adayı, acınası insan türü...
yıllarca yapabilecek olan şahsımdır. online oyun oynayacaksam da herkesi mutelerim. kessinler seslerini oyunlarını oynasınlar. bana sadece belirsizlikleri lazım.
Online oyunlardan haberi olmayan yazarın açtığı başlık. Tüm dünyadan bir sürü kişi ile aynı anda hem sohbet hemde oyun oynamak nasıl asosyallik olabilir ki.