bugün

dövülecek adam işte budur.

var öyle tipler kendilerini bir şey göstermeye çalışıyorlar ve cool tavırlar sergiliyorlar.

+abi aşk-ı memnu'yu izledin mi?
-yok yahu ben izlemem olm dizi neyim
+abi bir behlül var orada
-he la ne adam di mi?
+hani sen dizi izlemiyordun
-yok belgesel izlerken reklam girdi öyle bir bakayım dedi
+siktir lan!!!!!

bu siktir lan ı ne kadar yüksek söylerseniz o kadar etkili oluyor benden söylemesi.
cool olmaya çalışıp bir sikim olamamak. sözde kimse aşk-ı memnu izlemiyordu sözlükte. ekşi sözlük dahil tüm sözlükler error verdi.
küçük sırlar , kavak yelleri gibi dizileri çılgınlar gibi izleyip de bundan utandığı için söyleyememektir. dizi hakkında her boku bilir ama izlemez vatandaşımız , kanal değiştirirken falan denk gelir ya da bir arkadaşından duyar. hepiniz mi ergensiniz lan ? zihniyetinizi skeyim sizin.
(bkz: #9934726)

(bkz: ben dizi izlemiyorum)
Sofraya isteksiz isteksiz oturduktan sonra tüm sofrayı silip süpürüp; ardından "hiç de yiyesim yoktu" diyen insan ile üstüste koyulup s*kilmesi vacip olan şahıstır.

(bkz: siker misin sabaha mı saklarsın)
dizi izlemeyince "cool" olunuyorsa afrika coolistan gibi bir yer o zaman.
hiç çalışmadım veya çok kötü geçi sınav diyerek 90 alan insanlar vardı bizim zamanımızda o model sanıyorum. bir de ben inançsızım diyerek her sınav öncesi dua okuyanlar vardı... adam gibi yaşayamazdık inancımızı veya inançsızlığımızı...
türkiye'nin yüzde seksenlik bir kısmının söylediği söz öbeği.
türk televizyonculuğunda yayın anlayışının yüzde seksenini diziler oluştururken, televizyon izleyici olupta hiç dizi izlemiyorum demek güldürür adamı.
daha kötüsü de vardır. öss ye son 3 sene kalıp ders çalısan ve ben son üç ay ders çalıştım demek hatta ve hatta ben son üç paso oyun oynadım demek ki bu tıplerde az değil.
"Hiç çalışmıyorum. Valla bak." diyip sınavdan 90 alan insanla muhtemelen aynı kişidir.
sorsan televizyonun icadından haberi yoktur ama muhabbet sırasında bir dizinin 1 sezonunu oturur anlatır.