bugün

Kendi çevremde de denk geldiğim durum nerede eski akpli varsa günümüzün en ateşli muhalifi olmuş sözde muharrem incenin kazanacağına inancı tam ve son sürat kemal kılıçdaroğlu karalama kampanyası içerisindeler.
bütün (eski veya yeni fark etmezsizin) hdp’lilerin dersimli kemalci olmasından iyidir.

En azından eski akpliler milli duygularını yitirmeyip, aynı milli duruşlarına dayanaraktan Muharrem ince’yi destekliyorlar. Peki ya hdpliler dersimli Kemal’de ne görüyorlar da dersimli kemalci oldular? Evet.
sadece akepelilerin değil, chp'nin "özerklik vereceğiz" taahhüdü nedeni ile ülkenin bölünmemesi adına her aklıselim insanın olması gereken durumdur.

kılıçdaroğlu'nun ince'den mükemmel bir tokat yemesini can-ı gönülden isteyenlerden birisiyim. çünkü ülke bekası için son derece önemli ve gerekli bir olay.
seçim geçse de bitse şu.
Ekşi sözlükte düşünemiyorum bile.
Babacan , Davutoğlu ve yurtdışındaki fetoculer bu iddiaya epey gülmüştür.
biz onlara gizli akp'li diyoruz. hepsi konuşmalarının bir yerinde akp'li de değilim diye yalan söyler ama bütün amaçları erdoğan'a çomarlık yapmaktır...
(bkz: Ali Babacan)
(bkz: Ahmet Davutoğlu)
Bunlar Chp’nin bakanlarıydı zaten. Yine Youtube’da felan görmüştüm, yurtdışında yaşayıp Dersimli’yi destekleyen bir sürü Fethullahçı var.
ne diyelim, malumun ilanı zaten, oy böldürmeye çalışmak.
Eski akp’lilerin oylarını almadan seçimi nasıl kazanmayı düşünüyorsunuz ahmak cehapeliler.
2-3 pkklı piçlerle seçim mi kazanılırmış. Geri zekalılar.

Eski akp’li de değilim, yeni akp’li de değilim. MHP’li olarak Oyumu ilk defa rte için kullanacağım. Rte olmasaydı, mevcut adaylarlardan sadece Muharrem ince için basardım pusulayı.

Cehape milliyetçi ve devletçi seçmenler için bir alternatif değildir. Bu kadar basit.