bugün

ne kadar farklı görünseler de bütün erkeklerin eninde sonunda seks yapmak istemesidir.

bir erkeğin bir kadına arkadaş gözüyle bakabilmesinin imkanı yoktur. ama bunun için farklı taktikleri vardır ve herhangi bir kadını yatağa atabilmek için atmadıkları takla kalmaz. bir kadınla konuşurken bile onunla seks yapmayı düşünürler ve hepsi terbiyesizdir.

yemin ediyorum erkekler yüzünden sokağa çıkamaz oldum artık. yol sorsam yiycek gibi bakıyolar, selam versem ona vercem sanıyorlar.

mesela şu olayı anlatayım:
- naber missuga?
- iyidir senden naber can?
- iyidir ya sende ders notları var mı alayım bi ara?
- var tabi. akşam bana gel istersen veririm. hem yemek de yaparım. istersen kalabilirsin.
- ehehe tamam.

evime gelmesine izin vermedim çünkü o gülüşünden, ehehe diyişinden bile anlamıştım hakkımda kötü emelleri olduğnu. yukarda da gördüğünüz gibi ben ona ne diyorum o ne anlıyor... hepsi böyle bunların.

hepinizden nefret ediyorum.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
saçma ötesi genellemedir. her erkeğin kardeşim dediği ve bundan başka bir gözle bakmadığı kız arkadaşları da vardır. ayrıca sadece ders notlarını soran bir erkeğe verilen cevap gece bende kalabilirsinle bitiyorsa sorun erkekte değil bayanda aranmalıdır.
bir kadının seks istemesi kadar doğal bir durumdur sonuçta seks iki kişilik bir aktivedir zorla yapılanı tecavüze girer. kadınları seks düşünmüyor ve istemiyor olarak düşünmemek lazımdır.
- kusura bakma yer yok yatağımı paylaşacağız mecbur.
+ ehehe tamam.
- ya siz erkekler hepiniz aynısınız!
+ bi' siktir git...
Erkeklerin "sadece sarılıp uyuyacağız" sözüne karşılık
kadınların "mağazaya bir bakıp çıkacağım" sözü ölümüne kapışır repliğine karşılık geldiği gibi
Her erkek aynıdır diyen kızlar ;
Düzgün olsaydınızda her erkeği tanımasaydınız! repliğini üye olduğu her ortamda dile getiren zihniyetteki erkeklerin ayrıldığı katagori.
fesatlıkta üzerine olmayan bir kızın / kadının saçmalayarak dikkat çekme çabası.

merak edilen şu ki;

(bkz: kadınların iq seviyeleri)
- mikremin 'in odun kıran edeleli vücudu, ay ışiğında parıldarkene, şehvani bakışları adeta diri bedenimi kemiriyordu.

(bkz: diri vücutlu feriştah)
konu eksik; bütün erkeklerin amacı aynı değildir.
Abazalık süresi bakımından erkeklerin amacı değişir.
Misal;

Sevgilisinden ayrılalı 237648712 ay olmuş, kendine güvenini kaybetmiş, günde 2 kez kendi ile takılan bir erkek ile
Haftada 2 ya da 3 kez farklı arkadaşlarınızla değişik fantezilerde olan erkeğin amacı farklıdır.
Birincisi hepinizin amacı aynı hepiniz bunun peşindesiniz diyen bir kızla bile birlikte olmaya çalışırken,
ikincisi, bunu diyen yatakta put gibidir, bunların şişmesi var hem eli yüzü düzgün en azından diyip taşağını geçer.
(bkz: aynaya bakıp sandığını görmek)
ne denileceği bilinemeyip,
allah akıl versin, diye dua edilesi durum.
feminist zırvaları vol 1.
amaçlar kısmen aynıdır. fakat gidilen yollar farklıdır.
sıçırtma bir görüş.
erkek dediğin kıvırtmaz.
iktisadi sebeplerdendir. kaynaklar kıt, ihtiyaçlar sınırsız.

misal; sınırsız kadın olsaydı, bayan bilmemne ile bir gece geçirmenin marjinal faydası düşük olacağından kendisi normal şartlarda olduğu gibi talep görmeyecekti.

böyle bir durumda da tercih edilen bayan olmak için bayan bilmemne yok mu beni seven gibi bir başlık açmak durumunda kalabilirdi. Farz-ı misal yani.

Gerçeklere dönecek olursak; seviyeli bir ilişki arayan tüm bayanlar, nolur bana mesaj atar mısınız lan!
bi nebze doğru da, 'bütün kadınların amaçları farklı farklı mıdır maaamut???' derler adama...

(bkz: seks yapmak terbiyesizliktir diyen mal)*
(bkz: leyleklerin getirdiği yazar)
erkekler seks yapmak isterse gider parasıyla yaşar. lakin gerçekten bir kız ona yavşıyorsa ve erkekle yatmak istiyorsa zaten erkeğin sevgisi o an kıza karşı azalır. tabi eğer sevmiyorsa yada duygusal anlamda bir bağı yoksa işini hal eder. o zaman kızlar doğal ve içten davransınlar olay çıkarmasınlar. o zaman erkeğin amacı seks olmaz aşk olur.
amerika yı yeniden keşfetmek budur işte. hem hangi amaç ak.. vereni herkes siker, vermeyenle de pek uğraşılmaz çoğu zaman.. seks bir ihtiyaçtır, sen olmasan bir başkası sikilecektir.. götü kurtardıysan ne ala..
seks yapma isteğiyle "sapık"lığın ayrılmasını gerektiren durumdur. ve bu istek kız erkek olarak da ayrılmamalıdır.
Harbi.

Neymiş erkeklerin amacı.
bir erkekten yiyip tüm erkeklere giydiren insan önyargısı. saçma.
amaç diyorsun orda bile am var yani. normal bir durumdur, jawohl.
seks üzerine kurulu bir dünyada yaşıyoruz.
insanin sevdigiyle sevismek istemesi gayet normaldir. eger cinsellik olmasaydi ask diye bir sey olmazdi. burdan yola cikarak verin artik aq.
Saçma genelleme.
kime göre, neye göre? sorusunun yöneltilebileceği teori.