bugün

şu an için topladığım 3 kişiyle başlatmayı düşündüğüm deneydir. 4 ü doktordur bu kişilerin. yapması ve öyle devam etmesi içinde çaba sarfetmek gerektiği için lütfen kendine güvenen bay ya da bayanlar arıyorum. sonra ben vazgeçtim yorgunum, işim çıktı, başım ağrıyor gibi bahanelerle gelmeyin lütfen. bayanlar ne yapacak diye soranları duyar gibiyim. ne bileyim hepimiz erkek olup yabancı ülkeye gitsek kötü olur diye düşünüyorum. bi iki kız kötü olmaz kanımca.

öncelikle ne yiyeceğiz olm biz gibi sorularla karşılaşmamak için hiçbirşey almadım baştan söyleyeyim. herkes istediğini alsın, yesin. o 4 doktor ''yardımcı oluruz biz size'' diye yanımda dürtüp dürtüp duruyo. yardımcı olcaklarmış, iyi bi haber. biri jinekolog diğer 6 sı ürolog. deney için tarih belli değil ama yarın olabilir.

bende varım, hepberaber yapalım diyorsanız isimlerinizi ve yaşınızı yanınızda kim varsa söyleyin. yok eğer biri yoksa gelemezsiniz baştan söyleyeyim. şaka lan şaka gelceksiniz. herkes davetli.

zaman alacak bir deney.
(bkz: dünya türk olsun olmayacaksa yok olsun)
tek israili türk yapsak yeter çünkü tek başlarına dünyanın anasını si**yolar. Bu şekilde amaca ulaşılır. Ha diyosanki ben rus kızlarına merak sardım orayı yapalım önce o basit abazalıktır sadece