bugün

ufak yaşlarda aile dostlarında pos bıyıklı, kafayı benim zikimle bozmuş bi adam vardı(bütün erkek çocukların başına gelmiştir)
karısını çocuklarını alır(çocuklarıda benden büyük), bize gelirlerdi.. sanki özellikle benim aleti görmeye gelirmiş gibi bir hali vardı, kapıda içeri girer girmez ben görünce 'aç bakalım, göster' diye söylenirdi.. ilk gördüğümde 'bu kadar abartılcak bi şey yok' demiştim..

şansına 2 çocuğuda erkekti.. gizliden gizliye acırdım çocuklarına. evin içinde 'benim erkek çocuğum var' dermişcesine gezen bi adam, sürekli pipimi açmamı isteyen kıllı şey.. ne kötü..
büyüdüğüm için sevindiğim tek nokta bu zaten. artık söyleyemiyo yavşak.. söylese çıkarıp vericem ağzına 'al mına koyim al' diye.. yemez..

bizim toplumda yaygındır zaten, erkek çocuk oldu mu ilk başta bamya ortaya çıkarılır, küfür öğretilir.. ama hep bu tipli insanlardan oluşurdu onlar, gizli bi örgütün elemanları gibiler.. birbirlerine benzerler, hep aynı laflar.
erkek çocuk doğduğu anda, ailenin böyle bi dostu yoksa bile, var olur.. bi anda çıkarlar ortaya..
bi ara gerçekten bunların örgüt olduğunu düşünmeye başlamıştım.. büyüdükçe bu fikir ortadan kalktı tabii.

amacı neydi? ulan resimlerden öğrendim; zaten belli yaşıma kadar çıplak fotoğraflarımı falan çekmişsin, benim çükümle yatıp, benim çükümle kalkmışsın.
bu kadar önemli mi yani benim zik? çıkarılıp verilse, verecem eline al git diye..

karşı çıktığım falan yok ama yeter artık, alet gösterildi, küfür öğrenildi.. belli yaşa kadar donsuzda gezildi.. rahat bırak, daha ne istiyosun?
yani tamam pipili doğduk ama ne gerek var bunu her geldiğinde belirtmeye.. artık sen daha kapıdayken gösterir oluştum
lan uğraşma işte, daha 8 yaşındayım. seksi empoze etme bana o yaşta.. belden altını işemek için kullanayım bi süre, sonra gider gelir o..
sana ne kuşumun ötüp ötmemesinden. daha 7-8 yaşında kuş mu öter lan aptal.. dokunma, daha yavru..

zaten doğduğumdan beri küfür öğrettin, terbiyemi bozdun.. nasıl 40 yıllık aile dostusun sen ya!? pis herif..