bugün

zaten kolay bir sistemle anlatılan derslerin vize ve finallerinden düşük almaktır. Büte kalmak salaklıktır.
(bkz: unutulmayan kezban sözleri)
Arkadaş galiba, en ön sırada sabah erkenden gelip yer kapan, ceketini ilikleyen, öğretmenin ağzına içine bakan, her söylediğini uygulayan, sonra ilk otobusle yurda giden, yemek yedikten sonra, dersine çalışıp, notunu alıp, 12 olmadan uyuyan, hiç sevgili yapmayan, ve hep bu sistemle dört yılı geçirip, okulu bitirenler, grubundan heralde. ayrıca konsere, şenliklere gitmeyen, arkadaş ortamında oturmayan, sınıfta, arkasına bile dönmeyen vs vs. böyle hayat mı olur lan. vursunlar daha iyi. Büte kalan erkek, adamdır.
finansal muhasebe dersi görmeyen yazarın anlamsız haykırışları.
suat hocayi tanimayan yazarin altina sicisi. (bkz: marmara)
geceleri dışarı akşam ezanından sonra çıkmayan, ders çalışmak için yaşayan android (insan demeye dilim varmadı) söylemidir.
göker müftüoğlu adinda bir hocaniz varsa degildir. genel ortalamasi 3.30 olan insani birakiyor adam. neyse ki benimki 3.63 de yirttim. ayrica 4. entry'deki hicbir seyi yapmiyoruz lan biz. inekligimden utandim amk.
bir donemde 20 ders almamıstır.
uludağ sözlük yazarlarının pek çoğunun içinde bulundugu mental durum.
Muhtemelen tırt bir bölümde okuyan öğrenci beyanı.
ilginç bir bilgi.

o zaman biz finale bile girecek puanı toplayamayanlar harbiden sığırız.
vize ve final sınavları test olan, haftada bir proje ödevi verilmeyen kişinin söyleyeceği önerme.
Yat abicim sen bizim kıçımız başımız dağılıyordu ders geçeceğiz diye.
Kaldı ki vize ve finallere son gün falan çalışsak hiç girmeye gerek kalmaz not bellidir.
Hatta efsanedir hocamızın tekinden şunu duymuşluğumuz da vardır.
En yüksek puanın 35 olduğu sınavda, "herkesin sınavına 20 puan ekledim. Yoksa curve diye birşey olmuyordu rezalet resmen."
Evet sevgili hocamızın herkese 20 puan eklediği sınavda 15 ve 10 puan alan arkadaşlar mevcuttu. Hepimiz uber gerizekalıymışız demekki.
öğrenci milletinin kızacağı gerçektir. büte kalanı atacaksın okuldan. teneke okumaya mı gidiyorsun karı kız kesmeye mi? evet.
Final sabahı uyanamayacak kadar salak olmaktan kaynaklı olabilir.
benim okuduğum üniversitede büt yok, var sanıp kalan net salaktır da üniversitende büt varsa neden kalmıyorsun ki? fazladan çalışmalık zaman işte, öyle öyle sınıf birincisi olan akıllılar var.
Benim oğlum bina okur , döner döner gene okur .
bir mühendis öğrencisine asla söylenmemesi gereken sözdür özellikle yüz yüze.
Onbirde finalim var, zatürre olduğum için gidemiyorum.
ek kontenjanla 2.öğretime kayıt oldum ilk dönem hariç geri kalan dönemlerde hep sınıfta %10a girdim hiç para ödemedim. ne o öle zengin zengin büte mi kalacaktım bide.
Ilkyardımdan büte kaldım,bölümümle zerre alakası yok şaşkınım belki de salağımdır.
Turizm işletme okuyan yazar beyanı.
arkadaş besyo okuyor herhalde.
Muhtemelen halkla iliskiler falan okuyon yazar söylemi. Okulumuzda büt kalkmıştı, simdi ugraslarımızla geri geldi. Açıkçası büte kalabileceğim için seviniyorum.
Dipnot:hukuk okuyoruz dürzü baban gelse gecemez.
bütünleme dediler ismine aldandık.
hani bi iş yaptık tam olsun diye yanlış anlaşılmasın.
tamam tamam gerçeği açıklıyorum.
gafalıyım amma amele olmak istiyorum.
(bkz: olsa da kalsak)