bugün

çok duygusal, aşırı kırılgan ve naif olan aynı zamanda fetoş'un da öğrencisi olan sevgili bülent arınç'ın her toplantıda ağlaması olayıdır. sanıyorum ki, geçtiğimiz gün teslim olan teröristlerden sonra pekakanın akabinde yaptığı havan toplu saldırı sonrası da göz yaşlarını tutamamıştır.

(bkz: cnm yha)
(bkz: rabbime sordum sen ağlama dayanamam dedi)
(bkz: günlerim ağlak)
her toplantıda bağırmaktan boğazı yırtılan bahçeli ve baykal'dan daha insan olma durumudur.
demogojik bir yaklaşımdır zira ülkemizde ağlamak, mazlum görünmek, duygusal görünmek iş yapmaktadır.
(bkz: timsah gözyaşları)
ağlaya ağlaya yosun tutma halidir.

gözlerinden akan su değil kezzap
uyan ey gafil bunlar kan emici kasap
sanma ki iktidarı sevmek sevap.
elbet döner çark gelir hesap.
toplantının konusu ne olursa olsun olayı bir şekilde duygusallığa bağlama hevesinden kaynaklanıyor. bu adamın en son yapacağı iş politikacı olmakmış ama gel gör siyasette yıllardır önemli pozisyonlar işgal ediyor. ben bu adamı elini çok belli eden poker oyuncularına benzetiyorum. yapmasın bu işi gitsin marka dağıtsın ne bileyim..
(bkz: gözüme toz kaçtı)
(bkz: bülent arınç vs fethullah gülen)
(bkz: acaba kime benzemiş)
milletin yumuşak karnını biliyor olmasından kaynaklanır.

içinden gelmiyordur yani, içinden gelse başka şeylere ağlar. o kadar ağlanacak olay var ki yalnız ve güzel ülkemde.
ama nafile.
(bkz: bülent arınç artık ağlamasın şeker de yiyebilsin)
yüreklerimizi parçalayan acıklı bir manzaradır.
muhtemelen fethullah gülenden ağlama dersleri almış/almaktadır.
feto'nun izinden gitmeye çabalamaktadır kendileri.

(bkz: feto için sen ağlama şarkısını isteyen şakirt)
(bkz: timsah gözyaşları)
kurumadı da amına godumun ağlama duvarı.
bir zamanlar birlikte yapıyorlardı; şimdilerde ifşa ettiği adamlarla işleri. gambaz gavat.