bugün

çay isteğimizi kabartan önermedir:

(bkz: bi siktir git çay koy)
Arınması gerekenlerin liderliği söz konusu ise önerme doğrudur.
tarihe nerden baktığına göre değişecek önerme.

2010
2009
2008
2007

orta çağ(bülent arınç bu yüzyılın en büyük lideridir)
lider görmezsek yiyebileceğimiz bir önermedir. ama şu bir gerçektir; "adamın olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derlermiş"
zaman gazetesi'nin muhtemel manşeti.
ironi ise süper, değil ise;

(bkz: bi siktir git çay koy)
At ma Recep Din kardeşiyiz.
"Ajdar bu yüzyılın en büyük sanatçısıdır." önermesinden daha da saçma bir önerme olamaz dediğime pişman eden önermedir.
(bkz: tamam o zaman)
kendi partisinde lider olamamış ama yüzyılın lideri olmuştur. evet çok mantıklı bi önerme. *
hayır bülent arınç bu yüzyılın en büyük küçük emrahıdır duvara baktım duvar bile ağladı diyebilir heran için arkadaş bu kadar ağlak olma yahu ulan güç elinde hala ağlıyor efendim bu kadar olmaz ayrıca (bkz: yüzyılın mazlumu)
(bkz: Ağlamadan sorumlu devlet bakanı) (bkz: Bülent başgan)
(bkz: yarrak babam afedersin)
(bkz: yüzyılın yalanları listesine 1 nci sıradan girmek)
henüz yüzyılın ilk 10 yıllık diliminde olduğumuz için mal insan söylemi.
4 s kuralını bir kez daha kanıtlayan önerme
(bkz: ben de tam onu söyleyecektim ağzımdan aldın)
bahsi geçen kişi bugun trafik kazası geçirmiştir. neymiş? her lider geçicidir. Kalıcı olan halktır.
1. büyük değildir.
2. lider değildir.
3. bu yuzyılın hiçbirşeyi değildir .

bu yüzyıla ait tek kabiliyeti aşırı derecede çirkin demogogluğudur.
bülent arınç'a lider deyip gerçekten liderlik vasfını hak eden büyüklere hakaret etme kardeşim.bülent arınç liderse ben de padişahım.
peki ama hangi partinin genel başkanıdır, ya da apartman yöneticiliği dahi olsa bir yöneticilik görevinde bulunmuş mudur, yalova ilçeyken kıymetini bilip kaymakamlık yapmıştır, ha ama gönüllerin lideridir dersen o başka tabi...
steven gerrard ı görmemiş insanın sarf edeceği cümle. mesele liderlikse bülent arınç tan formasındaki sekizin sekiz üssü kadar daha liderdir.
(bkz: ajdar anik vs bulent arinc)
recep tayyip erdoğan'ın koltuğunun sallanmasına yol açan gerçek.
güncel Önemli Başlıklar