bugün

bana kalırsa haklı bir sitemdir. o halde bu lanet ülkeden kurtulmak için çalışılmalıdır.

edit: üstteki mesajını silmiş, başlık bana kalmış.
Kolay gelsin gençler. Çalışıp istediğiniz yerleri kazanın ama bir yerden mesleğinizin uluslararası çapta geçerli bir meslek olmasına da özen gösterin. Okurken bir yandan yabancı dilinizi geliştirip yurt dışı deneyimi kazanın. Yüksek lisans için yurt dışına kapağı attınız mı gerisi gelir. Hadi kolay gelsin.

Edit: hukukçu olmayın. Kesin bilgi.
Lise bitti. ilk senemde tutmadı istediğim yer. Umarım burada ygs girecek herkes emeğinin karşılığını alır. belki genç nesil olarak bizler birşeyler yapabiliriz.
Kusura bakma delikanlı ağabeyim değilsin ama haklısın. Bizim zamanımızdan çok daha kötü Zamanlar geçiriyorsun. Gerçi bizim zamanımızında pek parlak bir Zaman olduğu söylenemez.

Diğer bir gözardı ettiğimiz sorunlardan biri de bu. Bu Zamanda gençler sorunlarla bu denli iç içe olduğu müddetçe hiç bir zaman enerjilerini bilime, sanata, spora vb. Şeylere veremezler.

Okuyup Adam olma tanımı dahi kendini kurtarmaya odaklı. Ortada kendini kurtarabileceği bir ülkenin olmayacağı endişesi ile bir genç Nasıl olurda tam konsantrasyon sınava hazırlanabilir ?
anlamlı harekettir.

- küçük bey ygs'ye çalışıyor, lütfen düzeltin ülkeyi.
+ tmm.
mallıktır. türkiyedeki özel üniversitelere kıyasla daha az parayla yurtdışında istediğin bölümü oku hem dil hem etiketin olmuş olur.
Bölümünüz ingilizce olsun ki dünya vatandaşı olabilesiniz veya okul dışında bir yerde illaki halledin ingilizceyi.
Ay canım benim, yaralı ceylanımı hakedemiyormu bu ülke, haklısın haklı. oy kınalı kuzum, hadi dersini çalışmaya devam et.