bugün

fantazi müziğin içine etmişler.
(bkz: mağara)
bi türbanlı kızla dini eğitim almış erkeğin asla yapmayacağı eylemdir. malum zihniyetin bize çağdaş demokratik sistem diye dayattıkları sistem budur. eserinizle grur duyun halkçomarlar.

o değilde videonun başında erkek kaıraya saksomu çekiyor anlamadım böyle işler yapmadığım bilmediğim için kemalist çomarlar anlatır. evet..
orospu çocuğunun biri kaymalı börek yazmış lan ne güldüm aq.
Ya kahkaha attırdı. Adamın parmağını ağzına yaklaştırdıktan donra şaak diye çakması muazzam olmuş.
Hocam siz de niye her yerde sevişiyorsunuz ayıp yaa.
Bunun geyiğini yapmıstık biz sen mağaradayken.
Börek değil de yürek yemişler sanki.
Outdoor sex yurtdisinda yaygin tamam ama turkiyede de olmaz kardesim git hollandaya.

Hos olmayan bir durum.
Outdoor icin borekçiyi seçmisler.
Orasi avrupa ya da amerika mı lan.
Bu video çok eskide kalmadı mı.
Eski haberdir. Bunun geyiğini yaptık bitti, yenisi yok mu?
adamlar seksi örgürce yaşıyor işte, daha ne istiyorsunuz çapulcular.
aile salonu diye mekanları ayırırsanız, ayırdığınız salonda sikiş de yapılır. ne bekliyorsunuz amk çomarları.
terbiyesizler,
musteri dovulur mu?
Adam da tam malmış amk. Yanındaki kızı rezil ettin bide yetmedi dayak yiyip kendini rezil ettin. Madem iş çirkinleşti bari dayak yeme. iki tane çiroz un hakkından gelemedin mi amk. Ne olursa olsun o adamların sana vurma gibi bi hakkı yok. Ben olsam orda ikisini de sağlı sollu direkt manyağı yapar öyle giderdim.
Savaşma börek yap.
aile salonu kısmını çok yanlış anlamışlar.
Sex on the börek.
(iyrenç)
bu sığırlar bu cesareti nereden buluyorlar anlamış değilim.
nasıl bir şey ben anlamıyorum. hadi erkeğin beynine kan gitmiyor.

kadın kendini niye böyle aşşağılatır onu hiç anlamıyorum.
mesela böyle şeyleri bulmak için googlea yada twittera ne yazıyorsun çok merak ediyorum sebastian.
Sabah ereksiyonu hiç bir şeye benzemez.ayrıca birisi izmir mi burası yazmış degildir kardesim biz seksimizi evde yapıyoruz çok rahatîz bizler sitres altıda seks yapamayız.
ahlak sükut etmiş yeğenim.
börekhub.com
adamlar belki fantezi arıyorlar sıkıldılar ev tutmaktan olamaz mı kimseye bi zararı yoksa sevişsinler.