bugün

pırçık diye ses çıkana kadar ezilerek öldürme yolları sizi kesin sonuca götürecektir.
önce deodorant çakmak yardımıyla, lav silahına dönüştürülür. sonra pişen böceğimiz, ara sıcaklarla servis edilir.
yerde yürüyorsa istikameti halıya çevirilir. aynı anda halının ucundan kaldırılır. mahluk halının altına geldiğinde kaldırılan halı böceğin üstüne indirilir. böce halının altındadır artık. halının altındaki böceğin üstüne topuklara basarak çıkılır. çatur çutur ses geldimi? işlem tamam.
kuş al, kedi al ve öldü bil o böceği!
en iyisi de etrafına ağzına yüzüne üzerine heryerine çamaşır suyu dökmektir. varsa tabi evde.
gazete kağıdıyla alınıp balkondan atılır.
eger bocek halısı bulunan bı odada cıktıysa ilaç sıkın sakın ezmeyin eger ezerseniz vıcık vıcık bktan daha iğrenc farklı sıvılar cıkacaktır ve sonunda sızın ıcın ıyı bı durum olmayacaktır. Eger halısı olmayan bı yerde cıktıysa bocek ornek olarak banyo gibi efenim alın sohbenın su cıkan borusunu su sıkın ustune sagdan sıkın sola kacarken. Saga kacarkende sola sıkın kacamasın hertarafına sıkın iyice anlasın mal sizin evinize girmek neymiş. bi süre sonra sonra zaten bogulur o kendını teslım eder ve banyonun delıgınden kayar gıder. Temiz iş.
böceğin boyutu büyüdükçe vahşileşen yöntemlerdir.

(bkz: aniden camdan içeri cırcır böceği girmesi)
(img:#1684022)
Parmak basmak.

Edit: o kol 1 buçuk yaşında bir minnoşun kolu.
öldürmüyorum . peçete ile yakalayıp dışarı bırakıyorum.
o nasıl kol bacağım kadar.kaç kilosun bacım ?
sandalyenin ayağıyla ezmek.
O devasa kolun altında ölmemesi mümkün mü zaten?

Böceğin kaçacağı yolu gönye pergel ile hesaplayıp tam geçerken cozzz diye böcek ilacını püskürtmek.
gazete ile bayiltip atmak en temizi. pestili cikinca zor oluyor temizligi.
Yöntemlerim komik yaklasamadigim için.
Ben hala anneme sesleniyorum. En olmadı abim.
Köşeye sıkıştırıp böcük ilacı banyosu yaptırmak. Böceğine göre değişiyor ölme süresi.

O hamam böceğini, çeşitli yerlerinde kıskaç, iğne gibi aparatlar olan makinemsi hayvanları peçeteyle tutup atamam kusura bakmayın...
görsel

gerçi insan şöyle tatlı hayvanlara nasıl kıyabilir ki.
görsel
hamam böceği vb. böcekleri maalesef gördüğüm zaman beynim uyuşuyor ve intihara meyilli oluyorum. o yüzden maalesef peçeteyle yakalayıp camdan bırakmak falan onlarda olmuyor. direkt terlik. ölmüyorlar da lanet olasıcalar. ama diğer ufak şirin şeyleri kibarca peçeteyle alıp dışarı postalıyorum.
Dışarda ezer geçerim, ama evin batmasını istemediğim için kendisine süpürge makinemle tanışma imkani sağlıyorum.
banyo yapacağım sırada küvetin içinde kocaman bir sarıkız örümceği vardı hem böcek fobim var hem de o kadar büyük ve hızlı bir böcek ki yakalayıp falan atılmaz.. zehirli birde nomissiz. dedim musluktan akan sıcak su 55-60 derece ölmez. gittim ketılda kaynattım 100 derece mis gibi kaynar suyu dikkatli bir şekilde bir hışımla üstüne bocaladım kaynar suyu yer yemez bu fişek gibi kaçmaya çalıştı 1 metre kadar ilerledikten sonra fısss gibi eridi gitti ya la.
Öldürmeden dışarı atmayı hedeflerim. Peçete ile tutup doğaya salarım.