bugün

şu anda içimde olduğum durum gibi, tereyağlı iskenderin ardından güzel gidecek davranış.. Tabii buz gibi suyu içtikten sonra çay ile sigara içmek olmazsa olmazlardandır.
(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
(bkz: iftarada az kaldı)
(bkz: deme öyle deme)

oruçlu edit: başlıktaki buz gibi sudan gayrısını okumadım, yazdım. sonradan okuyunca da bastım eksiyi yazar kardeşe. amacı yazmak değil bunun.
çok güzel bir hadisedir. ancak, oruç tutan insanların canı çeksin diye böyle bir konudan bahsetmek... ben terbiyesizlik diyim de siz anlayın oruçlu oruçlu günaha girmiyeyim.
ancak bir konuya açıklık getirmek gerek. biz oruç tutarken işkence görmüyoruz. keyif alıyoruz. mutlu oluyoruz. 3.5 saat sonra da o suyu değerini bilerek kana kana içicem ben de. boşa uğraş yani bunlar. bilmem anlatabildim mi...
Tekrar tekrar yapılması bünyeyi istemsiz orgazma sürükler.
http://img03.blogcu.com/i...43a7f8c558_1300036546.jpg
(bkz: allahsızlar)
oruca saygsız yazarın yapacağı davranış. tamam ye afiyet olsun da niye başlığını açıyon puşt.
(bkz: eğlendiğini sanan köylü)
kimin oruç tutup kimin tutmadığı bizi ilgilendirmez isteyen istediği şeyi yiyebilir afiyet olsun ama bunu normalde başlık olarak açmayıp çoğunluğun oruç tuttuğu bi dönemde açmak insanlık ayıbıdır hayır başka şeyler söylemek geçiyo aklımdan ama olmaz şimdi siz anlayın işte.
oruç bozar.

buz gibi olması bir şey ifade etmez.
ciddi hastalıklara da yol açabilen eylem. biraz ılık su eklenmelidir.
güneşli havada terli terliyken, beyin kanaması gerçimek için yapılabilecek eylemdir.
(bkz: penis beyinli)
yaz mevsiminin en keyifli eylemlerinden biri.
şu sıcak günlerde yapılması vücuda ve beyne iyi gelecek durum.
bazı durumlarda şerefsizlik bile olabilir.
Lan ne boş insansınız dedirtti.
Her insanın yaptığı sıradan eylem buraya ne diye yazdın ki diye isyan ettirir.
ertesi gune bir zatürre olmayı göze almayı gerektirir.
Birde böyle cam şişede olacak ki böyle o soğuktan şişenin etrafından böyle serin serin su damlacıkları akacak.
17 saatin ardından muhteşem olacaktır. Canı istediğinde içenler anlamaz. Sırf bu yüzden troll olmaya çalışanlara damacanayı komple soksan hele hiç anlamaz.
Dün gece yaptığım eylem(700 ml).
insanlar orucluyken bu baslıgı burda uplamak bile saygısızlıktır. Evet bende upladım ama bunu okuyan artık uplamaz umarım. Yeter bitin artık. Bende hiç dindar biri değilim ama hangi dinr inanırsa inansın insanlara saygım var. Sosyal düzen kuralları dahilinde ne istiyosa yapsın oruc tutan adamın size ne gibi bi zararı var salak salak konusuyosunuz sadece. Bırakın insanları saygısızlar.
Sukurler olsun ki zerre kadar acikmadim ve susamadim. Inanarak yaparsaniz zorluk cekmezsiniz.
iftarda yapacağımız bayram gibi fiildir.
güncel Önemli Başlıklar