1. 1.
  yapılmaması gereken serinletici bi olay.
  2 -3 ... diskapininmandali
 2. 2.
  5 saniyelik dünyanın en şiddetli ağrısıyla sonuçlanır.
  2 ... ride the lightning
 3. 3.
  (bkz: sözlük trollerine gün doğdu)
  (bkz: ramazanda eksi oy kasma taktikleri)
  4 ... asyali praetor
 4. 4.
  çok susayınca suyu özlersin. kana kana içmek ise kavuşmaktır.
  -1 ... david addison
 5. 5.
  Bademciklerin ebesini ziker.
  2 ... sivasli bey
 6. 6.
  hepsini diktikten sonra bir uyuşma, baş ağrısı, donukluk hissi gelecektir. korkmayın sakin olun. alışkın değilseniz bunun sonu ya hastanedir ya yatak .s
  1 -1 ... nazopyaa
 7. 7.
  Yanlıştır. Su azar azar ve yavaşça içilmelidir. Özellikle oruç tuttuktan sonra suyu ılık olarak yavaş şekilde içmek sağlıklıdır. 1 dikişte içilen buz gibi su, uzun saatler boş kalan mideye iyi gelmeyecektir. Zaten oruçluyken insanın canı bir dikişte soğuk su içmek istemiyor. Şu an canım bir şey isemiyor. Sadece hafif ve ılık bir şeyler tüketmeyi planlıyorum. Bol sıvı tüketmek iyidir. Ramazan ayı, kilo vermemi sağladığı için ve sağlıklı kilo vermek istediğim için, uzman önerilerini dikkate alıyorum ve bu doğrultuda bir beslenme planlıyorum. Geçen yıl Ramazan ayı'nda 40 kiloya düştüm. Çok sevmiştim 40 kilo olduğum zamanları; Sonra egzersiz yapınca kas kütlesi arttı ve bir yıl içinde 4 kilo aldım. Şu an 44 kilodayım. Fazla kas kütlesini kendimde sevmiyorum. Çünkü kas kütlem azken daha ince görünüyorum; Ama kas kütlem biraz bile artınca hemen kaslarım dolgunlaşıp hacimleniyor. Kas olmaması için o kadar çaba harcıyorum; Ağırlık egzersizi yapmıyorum; Yine de kas oluyor. O yüzden hiç kilo alıp vermesem; sadece şu anki kilomu korusam yeterli. Umarım ideal kilomuzu koruduğumuz sağlıklı bir Ramazan ayı olur.
  2 ... hexa gram
 8. 8.
  gectigimiz ramazan iftarlarindan birinde niye oyle susadiysam bardak bardak buz gibi soguk su, ayran ictim nerdeyse acillik oluyordum.
  ... iyyneci
 9. 9.
  beyin donması gibi rahatsız edici birşey ile sonuçlanabilir.
  -1 ... mumbarsever01