1. 1.
  (bkz: buz gibi soğuk sudan içen)
  ... uludagsozluk
 2. 2.
  son model şakalll. seni şakalll' lıkla kutsuyorum evlat! ve sözlüğe faydalı olmanı diliyorum. hoş geldin torun torbam, sakızlı bombam. *
  1 ... smalio
 3. 3.
  hoş bulduk. anaa.. başlık yönlendirilmiş .

  her neyse ben nick altımı gayet subjektif birtakım açıklamalarımla kirletmek istiyorum. bugün gayet gergin bir şekilde işime gitmeye çalışırken katil olmamak için büyük sabır, sebat gösterdim. yani, bir insan artık şunlara ana avrat dümdüz gitmeyi bırak sesini bile çıkarmıyorsa, o kişi cennetliktir, ben diyim babuş.

  - otobüsteyim. oturmuşum, kitabımı okuyorum. durağa geldik, insanlar otobüse binmeye başladılar. bu tutamaçlar varya, hah, bi liseli piç onu tutmaya çalışırken kafama çarptı. abartmıyorum. çarptı adam kafama. 'ah özür dilerim yeaa.' dedi. gözlerimden ateş çıkartarak baktım çocuğa, 'senin kemçük ağzını skiim.' dedim içimden. hayır, anlamadığım, nasıl başardın lan oturan birinin kafasına çarpmayı. saçımı da bozdu it ya..

  -yine otobüsteyim, oturmaya devam. bi adam durdu tam karşımda, erekte olmuş. her neyse mesele o değil, zaten ben, kitap okuyorum.şimdi o adama soruyorum ; minicik ayağıma nasıl bastın ya.. minicik lan ayaklarım benim. nasıl bastın, hayvan herif ya.. sinirimden kuduruyorum aklıma geldikçe.

  bu iki olay işyerime varana kadar tekrarlandı. eve dönerken de... yani bugün kafama çarpmalarından kafam ambele olmuş, ayacıklarım pestil olmuş şekilde evime, yatağıma kavuştum.

  insan sevmiyorum ben ya. vallahi bak.

  işte öyle. daha da bir şey demiyorum.
  1 -1 ... buz gibi soguk sudan icen
 4. 4.
  ...var mııııııdır?...
  1 ... gizsan
 5. 5.
  Yaz kis ayirt etmeden bedenine isyandir onun tepkisi. Kisin cami da acar uyur bu kisi ve madem isitamiyorsa hic bir ten beni, dondur bedenimi der ve buldugu her soguk nevaleye sarilir. Ben onunde secde ederim bu sahsiyetlerin, omürlüktür tepkileri.
  1 ... icten
 6. 6.
  başlatmış olduğum (bkz: nick altı sosyal sorumluluk projesi) kapsamında uğradığım yirmi üçüncü yazar. takipteyim.
  1 ... carmensandiego
 7. 7.
  (bkz: çağırdın geldik) ilginç bir nicki olan fakat nick altı maduru yazar.
  1 -1 ... ftkcshp
 8. 8.
  nick altı maduru değil, nick altı mağduru yazardır. biraz dikkat beyler.
  1 -1 ... buz gibi soguk sudan icen
 9. 9.
  yazarmış. Hoşgelmiş.
  1 ... who is the next
 10. 10.
  son girdiği entryler;

  1. uludağ sözlük/#11296302
  2. milli susucu/#11296289
  3. milli susucu/#11296227
  4. milli susucu/#11296184
  5. milli susucu/#11296149

  (bkz: milli susucu nun feyki lan bu)
  2 ... saipsiz