bugün

kendimi garip hissetmeme neden olan modadır. nereye donsem, kime baksam yuzunun 1/3'unu kapatan o gozlugu takmıs geziyor.

her yer renk renk, cıvıl cıvıl... matrix'de gibi hissediyorum kendimi... yolda yururken insanların gozluk camının etrafa yaydıgı ısık yıgınından baska birsey belli olmuyor. herkes aynı...

isin ilginc yanı o kadar da cabuk yayılıyorlar ki ben bu entryyi girerken aynısından odamda da bi tane oldugunu farkettim. ev halkını bu durumdan haberdar ettigimde ise gozlugun ablama ait oldugunu ogredim. evet, artık benim ablam da bir tikkydi ve tikkyler bir kisi daha kazanmıslardı...

entrymde son duzenlemeleri de yapıyorum ve ekle butonuna basıyorum... icim acıyor.
sevinçle karşılanan durumdur. zira küçük dar çerçeveli gözlüklerin geri gelmesinden korkulmaktadır.
yüzüne gözlük takmak.
yüzünün çirkinliğini saklamak için moda olmuştur.* bu gözlük altına kızlar genelde kısacık bir etek giyer ve odak noktasının yüzden bacaklara kaymasına sebep olurlar.
bunu takan yüzlerdeki bütün burunların sonradan yüze konmuş gibi görünmesi.
Kendine cami minaresine kaynak yapacak havası verenlerin yaratmaya çalıştığı moda.
güncel Önemli Başlıklar