1. ?.
  dördüncü nesil hoşgelmiş yazar.
  ... yasakani
 2. ?.
  gözleri en keskin köpek balığıdır. hatta suyun yüzeyine kafasını kaldırıp etrafı kestiği söylenir. insan eti sevmemesine rağmen meraktan saldırır. zaten ısırıp bırakır ama siz kaçmaya çalışırsanız ki, çalışırsınız o zaman kafasını iki yana sallayıp koparır.
  en büyük düşmanı en sevdiği yemek olan ayı balığıdır. bu türün uçanına da rastlanmaktadır. evet evet. televizyonda gördüm. çok belgesel seyretmenin faydaları. ayrıca güney afrika cumhuriyetinde özel kafeslerle dalış yapıp burun bruna gelebilirsiniz. bir şey daha ekleyeyim kadirşinas hayvanlardır. kendisini kurtaran birine saldırmadığını yanında uysal uysal yüzdüğünü de gördüm.
  ulan en tehlikei yaratık insan be...
  hoş gelmiş. yannız,
  (bkz: her kuşun eti yenmez)
  7 -1 ... karga
 3. ?.
  guney afrika cumhuriyeti kiyilarinda cok fazla yasayan kopekbaligi cinsidir.

  bu arada 4. nesil yazarimizmis. hosgelmis.
  ... radament
 4. ?.
  tutkulu bir avcı, denizlerin efendisi.

  (#http://www.metacafe.com/w...336740/great_white_shark/)
  ... peytonpeyton
 5. ?.
  bu da atası;

  (bkz: carcharodon megalodon)
  ... karin
 6. ?.
  (bkz: hızlı kahverengi tilki) *
  (bkz: tez kahverengi tilki tembel kopegin ustunden atlar)
  1 ... infectus
 7. 1.
  ısırma gücü bir timsahın yanında çok düşük kalmaktadır ancak öyle dişler olduktan sonra güce gerek bile yoktur.
  ... batis
 8. 2.
  yüz milyonlarca yıldır evrim geçirmeyen ender canlılardan bir tanesidir. bilindiği üzere suda yaşayan belki de en tehlikeli canlıdır. tropik denizlerde ve okyanuslarda yaşarlar. uyuduklarında solungaçlarını kullanamadıklarından dolayı gece gündüz yüzer ve asla uyumazlar. gözleri çok az görmekte fakat duyargalarıyla herşeyi gayet rahat algılayabilmektedirler. ağzında bir çok keskin diş bulunur ki bunlardan birini kaybederlerse bir diğeri kayıp dişin yerini alır. asla evcilleştirilemez akvaryuma koyulamazlar. bunun yerine ölmeyi yeğlerler. yetişkinlerinin boyu minumum 4.5 m olup 7 m boyunda olanları da görülmüştür.

  sanılanın aksine insan etini sevmezler. fakat çok acıkırlarsa son çare olarak da deneyebilirler tabii ki. doğanın en güzel harikalarından biridir bu hayvan.

  en ünlüsü için: (bkz: jaws)
  1 ... soloistdeve
 9. 3.
  en sevdiğim hayvan türü.
  ... bonusssimo
 10. 4.
  en korkunç yırtıcılardan biridir.bedenlerinin tamamı suyun üstünde kalacak şekilde zıplayabilirler.küçük balinalar, fok, yunus, deniz aslanı ve diğer köpek balıklarını yiyerek beslenirler. yılda 5-10 vaka ile insan saldırılarıda vardır.
  1 ... eageans