bugün

fenerbahçe'nin yenilmesini kaldıramayan yazarın açtığı başlıktır. zamanında real madrid'e yenildiğimizde tabiri yerindeyse "taşşak" geçen arkadaşlar, şimdi kendileriyle dalga geçilmemesini isterler.
futbol eşittir vatanseverlik denklemini kurabilen zekayı göstermesi bakımından manidar cümle. demek ki evde halaya dursak istiklal mahkemelerini yeniden kuracak bu zevat. evet.

not: harbi beşiktaşlıyım.
fenerbahçe cumhuriyetse biz ancak fenerbahçe cumhuriyetinin hainiyizdir, sen şikeyle hırsızlıkla türkiyenin adını rezil et sonra destek bekle.
(bkz: ağlama fener ağlama)

beter olun şeref yoksunları.
spora siyaset karistirmayin onun bunun evlatlari diyenleri duymamizi saglamistir.
avrupa'da türk takımını tutmuyorlar diye yeri göğü yıkanlar bugün fenerbahçenin elenmesine seviniyor. ha ben fenerbahçeli değilim; fenerbahçe yenmiş, yenememiş beni ilgilendirmez ama yapılan düpedüz yavşaklıktır. taraftar yavşaklığıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=c5YJdhcJywo

http://www.youtube.com/watch?v=rznjqikxdx4

başka sözüm yok sayın yargıç.
ben galatasarayliyim fenerin bu aksamki macinda cogu fenerliyim diyenlerden daha cok heyecanlandim. arkadaslar bu kupa iki turk takimi arasinda yapilmiyor ayip bunu malzeme yapmak buyuk terbiyesizliktir. bu laflarim cimbomun maclarinda bize soylenenlerede bugun bunu yapanlarada.
gerçekten alkışlanacak bir ifade.
'vatan' kavramını yanlış anlayan insan cümlesi.
futbol ile vatan kurtarılacağını düşünen zihniyetin son noktasını gösteren yazıdır. vatan haini nedir bunun sözlük anlamına bir bakalım ; (bkz: vatan haini)
Bu sebepledir ki, bazı ithamlar yapmadan önce kelimeleri daha iyi seçmek gereklidir.
Beşiktaşlı olmak böle bişe işte örnek alın.
hafız geçin bu futbol üzerinden vatan millet muhabbetlerini. hakkaten komik oluyorsunuz lan. bu kafa yüzünden bizden bi sik olmuyor.
vatanını seven ve aynı zamanda fenerbahçe'den nefret eden insanların olamayacağı sanan zihniyete ne denir bilinmez ama fenerbahçe'nin yenilmesi zerre umurumda değildir. olayın vatan hainliği ile uzaktan yakından alakası yoktur. vatana canım feda, fenere günahımı vermem. çarpıtmayın.
vatan hainliğini futbola olan bakış açısı ile sınama durumudur. ha aslında şu ülkede 3bin askeri şehit eden adamların meclise girmeleri sorgulanıyorsa türkiye dışında bir takımın taraftarı olanı vatan haini ilan etmek de normaldir..
kendi içlerinde cumhuriyetçik kuran dimağ demeci.

bu insanlara yaptıklarının inanılmaz gereksiz olduğunu birileri söylemeli. "senin ırkını, takımı sikeyim" demeli. bir takımı tebrik ederken kendi ırkını, takımını söylemek niye?
(bkz: zorunda mıyım)
ya arkadaş anasını avradını sikicem lan yeter futbol maçı lan bu amına kodumun dallamaları. ulan benficayı destekledik diye çürük domates mi olmadık terörist mi olmadık vatan haini mi olmadık. yeter lan ırzını siktiklerim devletler arası mesele yapmayın lan amcık kafalılar futbol maçı lan bu futbol maçı. desteklemiyorum amk fenerini desteklemek zorunda mıyım lan desteklemek zorunda mıyım lan ha desteklemek zorunda mıyım? türk takımı diye niye destekliycem lan milliyetçi değilim olum ben değilim lan desteklemiyorum amına kodumun şikeci tarlacı buğdaycı orospu çocuğu fenerini götümü de sikseniz desteklemiycem. ben desteklemedim diye de puan üstüne puan kaybedicekler ya amına koyim algısını siktiğimin dallamaları aşın artık lan şunları isteyen destekler istemeyen desteklemez siktiğimin damacanaları.

tanım:insanı çileden çıkaran başlıklardan biridir.
güncel Önemli Başlıklar