1. .
  baktım ki bizim erkekler kirlenmiş, pasaklanmış, kızların zirvelerine işiyorlar kızları kurtarmak için bir bir yol bulmak lazım dedim ve işte böyle bir zirve adımlarını yavaş yavaş atmak öneriler almak için başlığımızı açalım dedim. baktık ki herkes istekli hevesli yaparız. kızların zirve gününe ve mekanlarınada denk getiririz. *
  yaparız...

  düşünüldüğü üzere görev dağılımı yapılacaktır. kek, böğrek, kısır, mantı, sarma bileği kuvvetli olan erkeklerede çiğ köfte yapma görevini verdik mi tadından parmakların yeneceği şeyler ortaya çıkacaktır.

  yaptığımız dantellerimizi iğne oyalarını da birbirimize gösterme fırsatını buluruz kızlar...
  2 ... kuntayi kinteleyen adam
 2. .
  kadınlar hamamına gitmeye sevdalı erkek yazarları gören organizatör ruhlu kuntayı kinteleyen adam tarafından düşünülen ve gerçekleşmesi için şartların uygunluğu kollanan zirve..

  bir test işte, kızlar zirvesine o kadar erkek geliyorsa erkekler zirvesine kaç kız gelir? hamama kaç kişi sığar? hamam suyu 5 ayrı çeşmeden akıyorsa ne kadar zamanda havuzu doldurur?
  4 ... fatal
 3. .
  (bkz: bütün kızlar cemberlias ta toplandık zirvesi)
  1 ... passionate
 4. .
  bol bol havuz problerin çözülüp kızların arkasından dedi kodu yapılacaktır. her yazar askerde olduğu gibi bir bady seçecektir ve kese attıracaklardır.

  halay çekip, romen havası oynanıp. sabunu düşüren yazarlarlara herhangi bir pis haraket yapılmayacaktır. *
  1 -1 ... kuntayi kinteleyen adam
 5. .
  erkek hamamının olmazsa olmazı sulu ve kıvrılmış havlulu şakalara maruz kalınacak zirve. aha buraya yazıyorum.
  2 ... tu kaka bana
 6. .
  bütün kızlar toplandık zirvesine nispet, kuntayı kinteleyen insan evladının organizatörlüğünde gerçekleşecek zirvedir, katılmak farzdır.

  yalnız ben bir şeyi söylemeden edemeyeceğim; kızların düzenlediği zirveye, bizimkinden daha çok erkek katılacak gibi geliyor bana. *
  2 ... saipsiz