bugün

bilim teknik dergisinin düzenlemiş olduğu kampanya..39 yıllık birikimi tek dvd ye aktarıp,haziran sayısında ücret farklılığı yapmadan okurla buluşturacaktır..*

http://www.milliyet.com.t...06/05/07/son/sonyas04.asp
şimdiye kadar çıkmış olan bilim teknik dergilerinin tek bir dvd içinde toplanıp bu ay ki sayıda verilen arşiv dvdsidir.ilgilenenler için gerçekten güzel olucak geçmişten günümüze teknolojik gelişmeleri izleyebileceğimiz bir eserdir.herhangi bir fiyat değişikliği yoktur.**
3,5 ytl ye ilk günden aralık 2005 e kadar olan arşivi elde ediyorsunuz.Gerçekten herkesin edinmesi gereken bir dvd
Evrim teorisi çerçevesinde bilgilerin verildiği bilinmesi gereken bir konudur.
evrim teorisinin olmadığını bilenlerin o maymunlara bakmasıyla bakmaması arasında pek bi fark olmayacağına, aldıktan sonra kafalarının karışmayacağına inandığım dvd.

alınmalı bir arşiv olarak bulundurulmalıdır zira teknoloji, bilim adına yarlanılabilecek bilgilere haizdir bu dvd.
almayanların çok şey kaçıracağı 3,5 ytl ye asla kaçırılmayacak olan bilgi hazinesi. sadece haziran 2006 sayısına özel 70000 adet basılmıştır.
dvd-writer yoksa, kaybolması ihtimaline karşı, fazladan bir tane alıp jelatinli dergisiyle stoklanası dvddir. on-onbeş yıl sonrasının cin gibi çocukları için iyi bir doğum günü hediyesi de olabilir. *
çok kullanışlı bir dvddir.
yıllara göre, konulara göre (kimya -> organik kimya gibi), başlıklarda kelime arayarak arama yapılabilmekte.
ayrıca, 1968 yılına ait "televizyon nedir?" başlıklı bir yazıda insanı kırk yıl öncesine götürebilmekte.
fırsatı kaçırmayın, mutlaka alın derim.
dvd verilmemekle birlikte sadece normal bir cd verilmektedir,fakat içerik aynıdır.kalite güzeldir ve her işletim sistemine uymaktadır.
temmuz sayısıyla tekrar ve son kez verilen kaçırılmaması gereken dvd'dir. iyi olmuştur çünkü geçen ayki çalışmamıştı..
4.28 GB'lik bir CD'm oldu Bilim-Teknik sayesinde. (#308950) Temmuz sayısıyla da verildiğinden kaçırılmaması gereken bir şey olduğunu düşünüyorum.
bilimin sürekli ilerleyen bir şey olması yüzünden bu dvd nin ise yarayacağını sanmıyorum. sadece arsivlik olabilir. 3-5 yıl önceki bilim nerede, simdiki nerede?
sunulandır.
sunulmuştur.
güncel Önemli Başlıklar