bugün

tilkidir.
salaktır, çünkü burçlara yalnızca salaklar inanır.
Sürekli burç muhabbeti açarsa sıkan erkektir. Bunun bir de farklı bir boyutu var ki evlerden ırak. Konuşmak istiyorsan selam de burç hastasıymış gibi seri soru sorma. Ayıptır efendim. Yapmayın.
entel demek entelektüel demektir. yani okuyan araştırandır.

bu bildiğin ılık lan. koşarak uzaklaşın.
kızlar arasında gideri iyi hallice olan erkektir de.
ibne falan değil direkt kızdır.
kadınları bununla etkileyebileceklerini düşünen erkek çeşidindendir.
entelliğin bu ülkede ibne anlamına geldiğinin kanıtı olan erkektir.
kahve fallarına da bakar bu ibneler.
abartıp çağla şikel programını izlemiyorsa doğru yapan erkektir.
günlük burç yorumlarına değil de, karakteristik özelliklere inanıyorum efendim.
muhtemelen vurduruyordur.
erkek değildir. net. clear.
(bkz: bu tarz benim) izleyip, kıyafetler üzerine yorum yapıyor, "bu olmamış yaa" diyordur.
inanmam deyip iki astroloji lafı edince uğurlu rengini falan sormaya başlayan çok bilmiş maço erkekten daha tutarlıdır.
erkegi kadini yoktur. inanan vaktini bosa harciyordur. hayattaki planlarimizi, dost secimlerimizi ve daha bircok onem kaydeden islerimizi birakin da kici kirik bir gunes pozisyonu degil de kendimiz belirleyelim. herkes bir bireydir, genel hatlari asabilmeyi becermis insanlar bilirlerki herkes farkli ve ozeldir aslinda.

hadi bir cay demle, uzat ayaklarini, astronomiyi hobi olarak oku ve guzelliginden ilham kap. daha da gerisini dusunup yorma kendini.
saçmalıkları gördüğüm başlık.
unutmayın ki karaktere etkisi oldukça yoğundur.
hatta psikoloji temelinde inceleme alanları oluşturulmakta ve detaylandırılmaktadır.
çünkü insan psikoloji temeli olan karakter yansımaları bu burçlarla uyumluluğu gözler önündedir.
önce öğrenin sonra laf çarpın.
Ayak yapıyordur. Burç falan muhabbeti yapıp kızlara yürür. Evet.
entel diilim ama erkek olarak dahil olduğum grup. ne var olm bunda.
Entel olduğumu anladım.
vurduruyordur.
Burçlara inanan bizatihi burçları kusursuz bir şekilde anlatmış bildiğim hayranı olduğum en entellektüel erkek burçtaşım muhyiddin ibn arabi dir.
canı sıkıldıkça bakıp mutlu oluyordur yada bu sayede kız tavlama yolunu kullanıyordur.
haftadan haftaya cumaya gitmek batıl inançmış.
ben değilimdir saçma geliyor açıkçası benim kaderimi yada nasıl biri olduğumu doğduğum ay değil ben belirlerim.
entellik kisvesi altında vurduruyordur. gümbe de güm güm.
güncel Önemli Başlıklar