bugün

koç erkeği enerjiktir. ama çabuk alevlenir çabuk söner. birde sevmediği bir şeyi yaptıramazsın koç burcu erkeğine o da uyuz eder. zıtlaş zıtlaş nereye kadar.

boğa. hmm. çok sahiplenir. çok kıskanır. çılgın ama içinde geleneksel. değişik bir adam. aşık olunca gözü görmez. dünyayı değiştirir. çok şımartır çok sever ama onun için en önemlisi güven bir kere kaybetti mi bitti.

ikizler erkeği. baştaki ilgiyi sonuna kadar koruyamıyor bu adamlar.

yengeç ayy bu çok romantik bir adamdır. butun gün şiir okuyup akşam yanına usulca yatar. kedi gibi. yavaş sevenlerin tercihi yengeç olmalıdır. evcimendirler. ama belli zaman sonra sıkar.

aslan adamım ya. bir enerji var aslan erkeklerinde uçurur seni. gözlerine bakınca uçarsınız. tabi ki aranızdaki uyum çok önemli. konuşkan neşeli çalışkan egoları müthiş yüksek.

başak ıyyy. başak erkek olmasın ya. ya nasıl tür bunlar. soğuk. kafası sürekli karışık. neye kırıldı neye darıldı zaman kaybı. arkadaş olarak edinin başak erkeğini ama sevgili yaramaz.

terazi ---- hiç tanımadım

akrep mmm. o ortada dönen şehir evsaneleri varya akrepler için. doğru. tam öyleler.

yay ---- tanımadım ama söylediklerine göre tam benim içinmiş.

oğlak. karamsar. yenilikleri çok zor kabul eder bu erkekler. uğraşılmaz.

kova erkeği eğlencelidir. hep belli bir seviyenin üzerindedir zevkleri. özgürlüğne müthiş düşkündür. ama iyidir kovalar.

balık yani bunlarda başak erkeğinin değişik bir versiyonu. alıngan kırılgan çıtkırıldım. adama birsey demeden beş kere düşünmen gerekiyor. ama o da nereye kadar.

bu yorumlar belki genellemedir. belki bu gözlemler size çok zıttır. tabi ki sizin diğer burçlarla uyumunuz çok önemli. ben ateş grubunun gözünden paylaştım bunları. başağı tükürdük ettik ama o da
içinde iyi biridir. *
terazi: her hatuna nasip olmaz. hıh.
yengeç olarak katılıyorum.
yengeç, adamın dibi, posası.
Hıcbırı ateslı bır akrep erkegı olamayacaktır.
ikizler burcu erkeği çok güzel yalan söyler. Söylediği yalana kendi de inanır ki bu karşı tarafi "acaba" sorusuna yöneltmek içindir. Tek kelime ile özetlersek doyumsuzdur.
Koç - yavsak, enerjik, her konuda bilgisi olan, sadik olmayan. En iyi aski Koc burcu kadin ile yasar.

Boga - sadik, babacan, efendi, evlendi mi ev kocasi.

Balik - sadik olani da var olmayani da, duygusal, en cok kadini calistiran burctur.

Akrep - sadik, herseyde bilgi sahibi, mantikli.

Yay - enerjik, severse sadiktir. Ozgurlugune duskun.

Yengec - evcimen.

Oglak - eglenceli, sadik.
kova erkeği, özgürlüğüne düşkün, yeni fikirlere açık, sevdiklerini eğlendirmeyi iyi bilen erkektir.
Bir yay erkegiyle evlenmek istiyorum.en asil duygularin insanidirlar.
kova erkeği, özgürlüğüne düşkün, eğlenceli, çabuk kesip atan, fazla eyvallah etmeyen, çalışma isteği pek olmayan ama çalıştıklarında yapamayacakları hiçbir şey olmayan insanlardır. (bkz: ben)
güncel Önemli Başlıklar