bugün

Balkonun demirlerine yaslanip durdum butun gece
Sen iceride uykudaydin.
O balkon yok artik
Demirin soguklugu icimde
Herkes uykuda
Ama sen yoksun iceride.
Bir babaya bu satirlari yazdiran hastaliga yakalanan melek. Turk doktorlarinin hatalari yuzunden oldugune inandigim biri. Gunceleri ailesi yillar sonra mavi sacli kiz adi altinda bastirmistir. Omru boyunca tuttugu uc gunluge isimler vermistir. Gons, my days ve anjelik.
kurt cobain hayranıdır.
15.05.1979 yılında doğup, 11.05.1995 yılında lösemi ( kan kanseri ) hastalığından hayata gözlerini yummuş ve yazdığı günlükler "mavi saçlı kız" ismi altında bir kitapta toplanmıştır.

--spoiler--
burçaktan notlar:
"hiçbir zaman hiçbir yerde bulamam mutluluğu, çünkü o içimde.. boşuna aramamalı onu, boşuna kaçmamalı. kaçmak sadece kendinden kaçıştır... "
"bilmek istemiyorum bu kahrolası dünyada hiç bir şey. düzeni oturmamış aslında ilkel olan bu dünyada daha fazla yaşamak istemiyorum. herşey ama herşey hayal kırıklığına uğratıyor beni... "
mavi saçlı kız
--spoiler--
aslen izmirli olan, annesi ve babası gibi sanatçı olmak isteyen, kanser nedeniyle genç yaşta kaybettiğimiz ' mavi saçlı kız. '
nam-ı diğer mavi saçlı kız. ölmeden önce en çok yapmak isteği şey saçlarını mavi renge boyatmaktı...
'aah belinda' yazıp getire basınca karşıma çıkan başlık.
bir yanlışlık olsa gerek. *
16 yaşında kanserden vefat eden tiyatrocu mehmet çerezcioğlunun kızı ayrıca günlüğünden oluşturulmuş mavi saçlı kızadında bir kitabı da vardır özellikle kitabın içindeki mehmet çerezcioğlu tarafından yazılmış dörtlükler dikkat çeker..

Sabahları
Hasta uyanmanı istiyorum
Hastaysan eğer
Yaşıyorsun demektir.