bugün

kişiye göre hastayken, çok üzülünce ya da çok mutluyken, ağlarken burundan su akmaya başlaması durumudur.
kusarken çok sık yaşanır, bu su çıkarken burnu yakar ve garip bir acı verir
guzel bir arkadas ortaminda hos sohbetler yapilip bir seyler icerken aniden birinin espri yapmasi uzerine agizdan burundan sivilarin cikmasi durumu
(bkz: burnundan getirmek)
(bkz: sümük)
(bkz: burundan sümük yerine su gelmesi)
tamam, grip, nezle falan oluyorsun da sümük değil de neden su geliyor anlamış değilim. bir de o su gelirken, burnun içinde bi yere takılıp, burnu kaşındırıyor ve akabinde gözün yaşarmasına sebebiyet veriyor ya, o fitil ediyor beni. akıyon bari, adam gibi ak. oyun mu oynuyoruz .mına koyim. yok madem akmayacan, gıcık da etme bari burnumuzu da gözümüz yaşarmasın.**
kola içerken gülen bir arkadaşımın burnundan kola gelmişti. yandı lan dediydi kendileri. asitli ya.*
(bkz: alerji)
Mart ayıyla başlayan alerjinin tezahürü olsa gerek. burun ve genzin bu denli şiddetli yanması korkutmasın sizi. ölmediğime göre şimdilik sorun yok.
Denizden çıktığınıza delalettir.
burundan çekme dumanı, sümüğü eritmişsin.
insanın Anasından emdiği sütün burnundan gelmesidir.
görsel
Hürriyet habere göre burun kanseri olmaktır.
bir keresinde yüz üstü yatarken hızla kalkmamla beraber yaşadığım durum. sinüzite yormuştum ama öyle çok manyak bir rahatlama yaşatmamıştı.
(bkz: Burun kanseri)
Beyinde kaçak olabilir.
Ben burun kanseriyim.
Biz bunları yıllar önce doktorlarda izleyip öğrendik izlemeyenler ağlıyor.
Banyo yaptın ve kulağından su kaçtı, burnundan bu su çıktı.
Biz tıp dilinde sümük diyoruz ona.
Çok kötü bir durumdur. Kişiyi rahatsız eder.
10 derece ve altı soğukta dışarıda 15 dk dan fazla durduğumda yaşadığım durum. akıyor mk maşallah.
beyin omurilik sıvısı kolay kolay burundan gelmez, çok büyük bir travma geçirmen lazım trafik kazası benzeri.
Grip, sinüzit, soğuk algınlığı belirtisi olabilir. istirahat yararlı olabilir.
internetten baktım da omurilik sıvısı olabilir yazıyor. akşamdan beri burnum çeşme gibi lan. sile sile yara oldu. ben griple alakalıdır sanıyordum, omurilik sıvısı ne alaka? bu sktimin interneti neden en kötüyü düşünüyor ve düşündürttürüyor?
güncel Önemli Başlıklar