bugün

burnundaki siyah noktalardan şikayet edenlerin, izlemesi gereken videodur.
http://www.youtube.com/watch?v=I9SL_lrKmKs
(bkz: uludağ forum)
Soğuk duş.
40'ı çıkmamış bebek dışkısı iyi geliyormuş.
ne burunmuş arkadaş öyle lanet olsun o burna.
Evlenmek.

Hanımların işi gücü yok, bunları sıkıyor.
Buhar banyosu yapin ve ardindan bimin 5 liralık burun bandını yapıstırın bim deyip geçmeyin bir kere alın kullanın ve şaşı bakın şaşırın.
Midem bulandi solucan gibi. Teyzemin burnunda da full dolu artik kadinin yuzune bakarken midem bulanicak belanizi vermesin.
(bkz: black mask)
Burnunuzu siyaha boyayın.
Bim'den veya gratis'ten siyah nokta bantlarından alın bir buçuk ya da iki haftada bir uygulayın en azından içiniz rahat eder.
Ben kahve telvesi sürmüştüm iyi gelmişti.
burun bandı kullanmadan önce daha az siyah noktam vardı. bunun farkında olup kullanın. arttırdığı kesin.
temiz bir beze alkol sürüp gözenekleri açıp ayna karşısında tek tek sıkarsınız hemde eğlencelidir.
burun bandı işe yarar. evet.
Türk Kahvesi ictikten sonra telvesiyle peeling yapmak en basit ve masrafsız yoludur.
Burnu aldirmak en dogru cozumdur.
Ben burnumu aldiramam diyenler bunun yerine kafasini aldirabilir. Tesekkurler.
cilt temizlendikten sonra tonikle yatıştırılmazsa gözenekler büyür. bu da gözeneklerin kirle dolmasına neden olur.

o yüzden maske de yapsanız burun bandı da taksanız tonik kullanmadığınızda eskiye göre daha kötü sonuç alırsınız.
ağda, şu burnu kazıyan zımbırtı, cilt bakımı, yüz lazeri,
bimdeki siyah nokta zımbırtısı.
kil maskesi işe yarayabilir.
siyah nokta bantlarını da deneyebilirsiniz. bimde satılan iyidir ve ucuzdur.
doktora gitmektir. okul çıkışı zaten çok sakin ve genelde sıra olmayan hastanenin cildiye polikliniğinde 5 dakika içerisinde sorununuza çözüm getirecek ilacın reçetesi ile ihtiyacınızı halledersiniz ki bu en sağlıklı ve en pratik yöntemdir.
Ağda yapan kızlar duydum, biz denesek burnumuz kopar gerçi.
Sikimsonik instagram videolarındaki Vakum makineleri olabilir. Denemek lazım. Bimdeki bantlardan memnun kalan görmedim. Yumurtayla bir şeyler yapanlar da vardı ama emin değilim. Ben ağda ile çekmeye çalışıyorum.
Yumurta akı maskesi.

Hemen nasıl yapılacağını söylüyorum.

Sadece yumurta akını bir kasede çırpın.
Ardından burnunuza bir kat olacak şekilde sürün.

Tuvalet kağıdının tek kat kısmını( çift kat oluyor ikiye ayırın( burnunuz boyutunda olacak şekilde burnunuza yapıştırın . ( burun ameliyatı olanlar yapıştırır ya o şekilde)

Ardından bir kat daha yumurta akı sürün tekrar bir tuvalet kağıdının katını yapıştırın.

2 - 3 kat olsa yeter.

Donmasını bekleyin kalıp gibi olacak.

10 15 dk sonra hızlıca çekin ya da yavaşça isteğe göre.
annem güzellik uzmanı. birkaç krem kullanıyor bunlar için ama reçete ile verilen kremler. gözümle şahit oldum bebek poposu gibi oluyor yüzünüz.