1. 1.
  sağda solda görülebilen insandır. belki de bir bildiği vardır..
  1 ... gamlibaykus
 2. 2.
  jackass seven bir insandır. iğrenç ayağı yapmak için iğrenç olur veyahut gerçekten iğrençlikten hoşlanır.
  ... dekadans
 3. 3.
  bildiğin sümük yiyen insandır. gereksiz kibarlaşma çabasına girenlerden daha da itici değildir.
  ... bahdeniz
 4. 4.
  (bkz: insan derken)
  1 ... kendime donmeye artik cok gec
 5. 5.
  sümük esasen polisakkarittir yani şekerdir ama bağışıklık sistemi elemanıdır da ayrıca aynen gözyaşı ya da ter gibi o yüzden burun kıllarıyla beraber pislikleri tutma gibi bi görevi de vardır bu nedenledir ki muhteva ettikleri açısından yenmese daha iyi olabilir..
  2 ... hefeweizen
 6. 6.
  insan olma ihtimali hayli düşük olan yaratık.
  1 -1 ... 50iki
 7. 7.
  isviçreli bilim adamları sayesinde artık çok faydalı olduğu açıklanmıştır. şimdik şöyle oluyor; bu iğrenç sıvı yapım aşamasında ve katılaşma sürecinde bir çok yararlı bakteri ve antiseptiği bir arada tutuyor ki buna mukus deniliyordu sanırım. peki biz bu aşamadan sonra bünyayi daha sağlıklı hale getirmek için ne yapıyoruz?.isteğe göre -ki genellikle işaret parmağı tercih edilir- bir parmak beğenilir. genel olarak banyo tuvalet gibi kimsenin sizi göremeyeceği bir ortam bulabileceğiniz gibi eğer bulunduğunuz mekanda tamamen yalnızsanız rahat olabilirsiniz. parmağımızı dikkatli bir şekilde burun deliklerinden doluluk olanı en fazla olana yaklaştırıp, itinayla deliğine yerleştiriyoruz. oyma/kazıma işlemine geçmeden önce ayarı kaçırmamaya, kıkırdağı zedelememeye ve kılcal damarlara fazla sert davranmayaya özen göstererek, birrrr sağaaa birrr solaa merdana misali küçük devinimler yapıyoruz. geriye çıkardıktan sonra parmağımızın ucundan muhtemelen sarkmakta olan o mucizevi yarı katı-yarı sulu maddeye bir göz attıktan sonra, başparmağımı hali hazırda üstünde konuşlanmış olan işaret parmağımızla -''perfect'' diye tabir ettiğimiz işareti yapıyor gibi- birleştiriyor ve ovalama dediğimiz işlemi gerçekleştiriyoruz.bu işlem sona erdikten sonra meydana gelen o eşi benzeri bulunmayan ve daha hiç bir bilim adamının üretemediği doğal hapı şilöp diyerekten ağzımıza atıyoruz. eğer o an damak tadınızda bir tuz ihtiyacı giderme hissediyorsanız çiğnemenizde hiç bir sakınca yok. fekat dişlerinize yapışmamasına özen gösterin.gel gelelim bütün bunların ne faydası olucak.bir kere sanki çok bol oksijen varmışta siz çekmek istemiyormuşsunuz gibi burnunuzda yer edinen maddeyi yok ediyorsunuz. bunu yaparken kafanızdan bir çok plan geçebiliyor. aynı anda kaşınan burun içini kaşınamaz hale getiriyorsunuz ve bundan sonra hepatit c dahi olabilecekken paçayı bu yönteml ucuz kurtarmanız da cabası efenim.**ayrıca böyle bir araştırmayı gerçekten gazetede görmüşlüğüm var. ilahi isviçreli bilimadamları siz adamı öldürürsünüz.

  bir de şuna benzer birşeyler vardı konuyla ilgili olarak;

  (bkz: zevk alınan ufak sapıklıklar)

  fark ettikten sonra gelmesi gereken edit: bunu yapan en asil duyguların insandır.kendi sağlığına önem verdiğini gösterir.
  1 -1 ... kuresel ashirma
 8. 8.
  geçen hafta başıma gelen bir olay. otobüsle evime dogru giderken camdan izlediğim yaşlı bir amca eline hapsırdıgında önce eline, sonra üzerine, bir de etrafa bakındıktan sonra avucunu yaladığööö.
  1 ... luciddreaming
 9. 9.
  bebeklerde ve küçük çocuklarda çok sık rastlanan bir durumdur. Burundan aşağı doğru akan sıvı dille yalanarak temizilik işlemi gerçekleştirilir.
  ... joe satriani
 10. 10.
  burun pisliğini yiyen insan
  -1 ... mayom neyim yok benim