bugün

Yaptıranların güzel olduğunu sandığı aslında maymuna benzediği estetik çeşitidir.
Burun estetiği yaptıranların en büyük kendini avutma sözü : burnum kırıldı.. istinasız hepsi böyledir burnum kırıldı o yüzden estetik yaptırdım der zekasız mal.. ulan çık adam gibi söyle canım istedi yaptırdım de ne diye kıvırıp çakallık yapıyorsun.. böyle yaparak ancak kendini kandırıyorsun süzme salak seni, ben yutmam sizin bu çakallığınızı.
Hepsi aynı fabrikadan çıkmış gibi.boyle giderse 5 yıl sonra herkes birbirinin aynısı olacak.
Abartı olmayan kemerli burnu seksi bulan biri olarak sevmediğim operasyonlardır.
Kimseye hicbir aciklama yapmak zorunda degildir.
Şayet o operasyon bir Komplikasyonla sonuçlanırsa (dünyada bunun örnekleri çok fazla. Yeni Burnu çürüyüp düşen insanlar var) o kendi ellerinizle çöpe attığınız eski burnunuzu mumla ararsınız ama nafile...

(bkz: kaş gitmiş gözü neyleyim !)

(bkz: dimyat a pirince giderken)

(bkz: baharı beklerken)
Yapıldığı takdirde burun anatomisini bozan saçma operasyon. Sonrasında hem görsel, hemde sağlıksal bir sürü sıkıntı çıkabiliyor.
Sakın gidip Nişantaşı'ndaki doktorlara olmayın.
görsel
estetik işlem içinde burun kemiğinden dolayı rahatsız olanlara da ses çıkarılmamasını istediğim olay.
yaptıranı anlarım da, bi çeşit insanın kendine ihaneti gibi. 30 sene birlikte yaşadığı, kendisini her şeyiyle tanımlayan, karakterinin bi şekilde parçası olmuş burunun bi nefeste silip atandan herşeyi bekleyebilirsin bu hayatta. işine geldiği için yapmayacağı şey yoktur, prensipsizdir bana kalırsa.
burnun doğal güzelliğini bozmaktır.
yakın zamanda olacağım inşallah.
selam ve dua ile.

acaba tam olarak kaç günde iyileşir.
yemin ediyorum insanı bambaşka birine çeviriyor.
temmuz-ağustos gibi olacağım inşallah.
selam ve dua ile.