1. 1.
    Laz gibi burnunuz varsa yaptırmaya takdiri şayandır .
    ... niqaheuse
  2. 2.
    Burnunuzdan memnun olmadığınız anlamına gelir. Yaptıran kişilerin büyük bölümü pişman oluyormuş bunu da ekleyeyim.
    1 -1 ... king akabe
  3. 2.
    Büyük cesaret ister.

iyi bir doktor olsa dahi ameliyat nasıl geçecek, yaptığı burun kişiyi tatmin edecek istediği burun olacak mı, burun ileride çökecek mi bir tarafa yamulacak mı?

Bunların hepsini göze almıştır.

Edit: tam karar veriyorum olumsuz şeyler duyuyorum aslında korkuyorum ama çokta istiyorum.
    1 ... sekhmet07
  4. 3.
    Ameliyat sonrası zorlu bir süreç olduğu için Kırık burnuma tahammül ediyorum.
    ... vatanseverterorist
  5. 5.
    Karar verip videolarını izlediğimde donuma yaptığım durumdur.
    1 -2 ... rahmetliophelia
  6. 6.
    kimse ölmüyor.
    bir kaç gün evvel dirençsizlikten ötürü kaldırıldığım hastanenin bitki örtüsü resmen estetiklilerdi. bunların da bir çoğu burun estetiğiydi. etrafta mumya gibi geziyorlardı ama yaşadıkları mutluluk yüzlerinden belliydi.
    3 -4 ... cilekli sakiz
  7. 7.
    varsa aklınızda yaptırmak eninde sonunda yaptıracaksınız.
    ... sportmen
  8. 8.
    burunda et ya da nefes alma zorluk haricinde yaptırılmasını mantıksız bulduğum olay. bir çok karizmatik ve seksi burna sahip olan kişinin ameliyat sonrası sıradanlaşması çok itici.
    1 -3 ... inderex
  9. 9.
    2 gün önce verdiğim ve uyguladığım karar. gayet memnunum. tam suratınızın ortasında kazma gibi burunla yaşamak istiyorsanız yaptırmayın tabi.
    4 -3 ... serrano
  10. 10.
    Yaptırın. Korkulacak hiçbir şeyi yok.

4 ay önce yaptırıp hayatımın en doğru kararını aldığıma eminim. Artık kimse burnuma bakıyor gibi gelmiyor. Özgüvenim yükseldi.

Burun hareket eden bir uzuv olmadığı için ağrısız bir ameliyat. Uzun dönemde sakınmanız gerektiği haricinde hiçbir sorunu da yok.
    5 -3 ... hamile taklidi yapan panda