1. 1.
  inşallah covid değildir. Koku kaybı da varsa çok geçmiş olsun.
  1 -1 ... i am only one
 2. 2.
  Bundan 3 sene önce "raporu da kaptım mı temizinden bir hafta yatış" tarifi gibi bir şeydi, şimdi "iki aşı da olduk, ne bu şimdi? Rrraaa yedik" anlamına gelen söz öbeği...
  3 ... katalin
 3. 3.
  Öksürük için bir çay kaşığıkantaron yağı tavsiye ederim. Kekik yağını ayak altına sürüp çorap giyebilirsiniz o da çok iyi geliyor. Burun akıntısı için de yatağınızın başucuna bir baş soğanı ikiye bölüp koyun. Kokusu iğrenç ama burun akıntısı ve geniz akıntısını kesiyor.
  ... simiago
 4. 4.
  Maske varken grip salgını mantıklı gelmiyor kulağa.
  1 ... i am only one
 5. 5.
  boğazı yutkunurken acıyan zorlanan oda sıcaklığında bulunan bir üzüm sirkesi ile boğazını gargara yapsın.

  sirke soğuk olmasın.
  ... para var huzur yok
 6. 6.
  bütün bu tip hastalıklarda, hatta neredeyse bütün hastalıklarda aklına geldiği gibi ahkam kesen tipler var. epey de çoklar. yok kekikmiş, yok sirkeymiş, yok soğanmış. ya arkadaş neyi biliyorsunuz, elinizde avucunuzda nasıl bir araştırma var, sonuçları nedir bu araştırmaların. sahiden bu tip insanlar neyin kafasını yaşıyorlar, neden ille de birilerine şunu yap bunu yap iyi gelir demek için kıçlarını yırtıyorlar.
  -1 ... kayamidyesi
 7. 7.
  Aynı sikayetlerle annemi iki hafta önce Corona testine götürdük. Negatif cikti. Kimseye bise bulasmadi. O şekilde bir hafta geçirdi. Salgın olduğunu düşünüyorum. Tam hasta olacak mevsim.
  ... tontirikyanak
 8. 8.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2189506/+
  1 ... haylaz sirin