1. ?.
  50 karakter sınırlaması nedeniyle ancak bu kadarı olabildi. orjinali bursasporun şampiyonluğuna değil fenerbahçenin kaybetmesine sevinmektir. öyle bir sevinçtir ki bu, üzerinden 5 gün geçmesine rağmen halen bazı yerlerde bayram havası esmektedir. hanginiz gerçekten bursaspor için sevindiniz? delikanlı gibi cevap verin.

  diğer büyük takımlar şampiyonluğa haftalar önce el sallamış oldukları için, tek avuntuları fenerbahçenin kaybetmesi olmuştur. bu durum bile aslında, fenerbahçenin büyüklüğünü gösterir. bir takım kaybettiğinde, ligteki bütün takımlar seviniyorsa, o takım büyük takım değil midir? ha şu da var ki, bursasporu şampiyon yapan da fenerbahçedir. disiplinsiz tavırları yüzünden birkaç hafta üstüste çıktıkları maçlardan puansız dönmemiş olsalardı, şamoiyon son haftaya kalmadan belli olacaktı zaten. neyse, bokunu çıkarmaya gerek yok. biz susuyoruz, siz de susun artık.
  3 -1 ... phoebus
 2. ?.
  asıl olan 55.000 kişinin ikinciliği kutlamasıyla dalga geçmektir. bu icraatı gerçekleştirenlerin bir haftadır savunma amaçlı konuşması abestir zaten. tabii ki susmalıdırlar.
  1 -1 ... ozgurluk
 3. ?.
  bir galatasaraylı olar ak asla hoş bulmayacağım eylemdir. aynı takımın yerinde cimbom da olabilirdi. ve düşmanlığın söz konusu olacağı bir ligi kimse istemez.holiganlığa lüzum yok..
  1 ... worldisblack
 4. ?.
  (bkz: siz olsanız sevinmezmisiniz)
  ... el camino
 5. 1.
  olayı anlamayan fenerlilerin kaynak olarak poposunu kullandıkları tezdir.

  son hafta şampiyonluğu kaybedeceksin, anons rezilliği yapacaksın , fb tvde spiker bu arada bursadan gol haberi mi var diyecek, bağdat caddesinde 10 binler beşiktaş beşiktaş diye bağırcak , maç sonu sahaya girip şampiyon olduk diye sevineceksin , luganoyu önce omuzlara alacaksın sonra omuzdan direk aşağıya atacaksın sonrada vay efenim niye bursanın şampiyonluğuna değil de fenerin kaybetmesine seviniyorsunuz diyeceksiniz.

  bursa sadece şampiyonluk kazandı ve tebrik edildi. siz ise komedi max de tavan yapan bir programa döndürdünüz olayı.

  ajdar a herkes karşı diye ajdar ın türkiye nin en iyi sanatçısı olma ihtimali ile fenerbahçe nin tek büyük olma ihtimali aynıdır.
  1 -3 ... redwiner