1. 1.
  geçen sezon kazanılan tarihi başarının ardından camia nın görmezlikten geldiği yada birilerini kırmamak adına gündeme getirmekten çekindiği transfer politikasıdır.
  ertuğrul sağlam ın bursaspor a teknik direktör olarak atanmasının ardından, ki an itibariyle 2 tam sezon tamamlanmıştır, yapılan yabancı futbolcu transferlerinden sadece pablo martin batalla ve ivan ergic in takıma fayda sağladığı görülmüş, yine ertuğrul sağlam döneminde kadroya katılan steinert, insua, nunez, stepanov ve svensson gibi futbolcuların kendilerinden beklenen performansı sergileyemediklerine şahit olunmuştur.
  ayrıca, ligin ilk yarısının bitiminin ardından bizzat başkan ibrahim yazıcı nın açıkladığı kaliteli bir yabancı forvet transferi hala yapılamamıştır ve bu durum bursaspor taraftarını sükut u hayale uğratmıştır.
  bu yanlışların giderilmesi ve kadroya pingel, mususi, sorloth ve elvir baljic gibi üst düzey yabancı futbolcuların dahil edilmesi biz bursaspor taraftarlarının en büyük temennisidir.
  3 -2 ... forevergreencrocodiles
 2. 2.
  sercan ve volkanı elde tutmaktan ibarettir.

  bir gün elde patlayacaklar, dedi dersiniz.
  3 -1 ... belgisiz zamir
 3. 3.
  "ikinci olmak için transfer yapmam" diyen aziz yıldırım'ın transfer politikasına benzemektedir. lig ikinciliğine yetebilir bu kadro gerçekten de...
  -1 ... rasyonel sosyalist
 4. 4.
  aynı kadro geçen sene şampiyon olmuştur, burada asıl eleştirilen yapılan yabancı futbolcu transferlerinin şampiyonlar ligi maçlarında hiçbir katkı sağlamamalarıdır.
  ... forevergreencrocodiles
 5. 5.
  miller ve altidore transferleri sonrası üzerimdeki karamsarlığı atmama vesile olan politikadır.
  başarı ve istikrar için kaliteli ve tecrübeli oyuncuların transferlerine önümüzdeki transfer dönemlerinde de devam edilmelidir.
  ... forevergreencrocodiles
 6. 6.
  şampiyonluğu takip eden sene olumsuz olmakla beraber, bu sene daha akılcıdır. nunez, insua ve stepanov'dan istenilen verim alınamadı. şampiyonlar ligi'nden gelen paranın da önemli bir kısmı bu oyunculara harcanmıştı. fakat millet ve altidore daha hedefe yönelik oyuncular gibi duruyor.
  1 ... cifte kavrulmus zenci
 7. 7.
  kanaatimce hedefi şampiyonluk olan bir takımın yapması gereken hamleleri yapmışlardır özellikle bu sezon devre arasında.
  olurlar veya olamazlar orasını bilemeyiz.fakat izlemesi hoş bir takım oldukları kesin.
  1 ... lancashire
 8. 8.
  ahmet arı transferiyle türk oyuncu transferinde sıralamada düşüşe geçtiği, miller ve altidore ileyse yükselişte olduğu açık olan; genel anlamda ara transfer döneminde 2 ye 1 üstünlükle başarılı olan politikadır. transferden sorumlu bursasporlu yöneticilerin tek eksiği şampiyonluğun ardından türkiye de yeterli araştırmayı yapamamalarıdır.
  1 ... hybid
 9. 9.
  kimsenin s.kinde olmayan politikadir. basinda unlululerin etek alti frikiklerinden daha az yer tutar.
  ... prehistoric robot
 10. 10.
  kenny miller dışında iyi ve takıma katkı verebilecek bir oyuncu alınamamasından mütevellit geçen sezon yaşanan şampiyonluğun büyük ihtimalle tekerrür edemeyecek olmasının en büyük sebebi olan transfer politikasıdır, hatalarla doludur.
  1 ... forevergreencrocodiles