1. 1.
  tespittir... dün oynanamayan maçın sorumlularıdır.

  fitili bursa ateşledi diyenler var. tamam. biraz abartıldı, bursa' da yanlış yapıldı. fitili yaktıran piçler hiç mi bişey yapmadı ? evinde oynadığın maçlarda milli marşı ıslıklayıp, yerinde oturuyorsan bursa' daki tezahüratları hakketmişsindir.
  edit : başlığı düzeltmişlerdir. bu memlekette istiklal marşını ıslıklıyorsan sana küfretmek bile adam yerine koymaktır.
  17 -14 ... dorado
 2. 2.
  beşiktaş'ın şampiyonluğunda sokakta olan beşiktaş'lı kadınları, aileleri döven bursaspor'lu taraftarlara çok benzer bu taraftarlar.
  16 -16 ... bizans imparatoru kahpe antuan
 3. 3.
  orospu çocukları ne iş yapar, uğraşları nelerdir, neden bu damgayı yemişlerdir sorularına cevap niteliği taşıyan davranışlarda bulunmuş insanlardır. taşlanan bursaspor değil ülkemin birliği, bütünlüğüdür emin olabilirsiniz!
  9 -6 ... solasguitarra
 4. 4.
  (bkz: dinime söven müslüman olsa)
  7 -12 ... zapatusta
 5. 5.
  şimdi insanımız çabuk unutuyor ve kızıyor ancak olay tek taraflı değildir. taa 2009 yılında bursa maçında yine olaylar çıkmıştı taraftar kızgındı zaten birbirine ve böyle bir durum bekleniyordu. kabahat tek taraflı değil yani. kızıyoruz ediyoruz da sporu bile doğru düzgün yapamadıktan sonra biz neyi düzgün yapacağız. spor kaynaşmayı sağlamadıktan sonra ne yaptığımızı sanıyoruz ki. birbirimizi suçlayacağımıza birbirimizi anlayıp hep beraber maçlarımıza gitsek taşkınlık yapanlara el birliği ile prim vermesek sorun çıkmayacak. ancak herkes kavga peşinde. başına bir şey geleceğini anlasa kimse kalmaz ortalıkta yalandan yiğitlik kolay, işte oluyor maalesef böyle şeyler. bir taraftan bakınca diyarbakır ı zamanında maçta ıslıklayıp olmadık tezahuratlar* yapan bursa taraftarını görüyorum. bir taraftan bakınca bunlara karşılık için çıkan olayları ve olmadık tezahuratları görüyorum. kim ne derse desin bursa nın daha önce başlattığı olayları diyarbakır taraftarı sürmüştür. herkesin maç ahlakına sahip olması sağlanmalıdır. çenesini tutmayı başaramayanlar etek giyip evde dedikodu yapsınlar tribünlerde kavga çıkarmasınlar. bu lafı önce bursaspor taraftarına söylüyorum sonra diyarbakırspor taraftarına. spor bu değil. küfür de kavga da çözüm değil.
  ... pala dayi
 6. 6.
  sezonun ilk yarısındaki maçta 'pkk dışarı' diye slogan atanlarla, bursasporlu futbolcuları taşlayanlar aynı mantaliteye sahip kimselerdir.
  (bkz: annem anneni kerhanede görmüş)

  edit: zoruna gidenin borunusa gitsin. faşistin ırkı, dini, takımı yok.
  10 -12 ... fikrimfirarda
 7. 7.
  Bir kaç yıl önce bursa'da çekilmiş bir videoyu aklıma getirmiş başlıktır.

  O video bursaspor taraftarı ile ilgiliydi.

  it sürüsü gibi dolaşan bursaspor taraftarı, boynunda beşiktaş atkısı takılı 16 - 17 yaşlarında genç bir çocuğu yakalamışlardı. Çocuğun boynundan atkıyı çıkarıp önce yaktılar, ezdiler. Sonra çocuğa küfür etmeye, tokat atmaya başladılar. Anasına bacısına sövdükleri çocuğu ağlatmayı başarınca cüzdanını çıkarttılar. Cüzdandan çıkarılan kimlikten çocuğunun anne adını okuyarak, annesine hep birlikte küfür ettiler. Olmadık laflar söylediler, hatta Telefonunu gasp etmeye çalıştılar.

  videoyu izledikten sonra düşünmüştüm işte nasıl bir orospu çocukluğudur bu diye.

  Sonra ise kendim ile ilgili olanı anlatayım. bir galatasaray taraftarı olarak söyleyeyim. bir kaç yıl önce bursa deplasmanına gitmiştim. O dönem iki tribün arasında pek sorun yoktu. Tribün abileri, reisler karşılıklı oturuyorken bursaspor taraftarının olduğu bölümden galatasaray'a ana avrat küfür edilmeye başlandı. Tabii tüm galatasaraylılar ayaklandı, bursa tribün lideri arka tarafa bağırarak susturdu gençlerini. Ama biz yine diyoruz tabii ulan taraftarlarının ağırladıkları takıma, taraftarının yanında küfür ediyor şerefsizler diye. nasıl bir orospu çocukluğu, nasıl orospu çocuğu bunlar diye.

  Yani düşündüğün zaman sürekli bahsettiğin o orospu çocukluğunun daha önceleri oralarda hayat bulduğunu göreceksin.
  12 -12 ... i belong to che
 8. 8.
  hırsızın hiç suçu yok galiba.

  Bu orospu çocukları diyarbakır fenerbahçe maçında kadınlara saldırmaktaydı. Orada da mı pkk dışarı denmiş idi?

  http://www.youtube.com/watch?v=twj7ad1qgd0+

  http://www.youtube.com/wa...hjx5m&feature=related+

  http://www.youtube.com/wa...hz1j4&feature=related+

  Bildiğin o. çocuklarıdır.

  Edit: Burada da varlar lan.
  7 -6 ... nukleerbasliklierkek
 9. 9.
  (bkz: kurtlere hakaret etmek icin icat edilmis basliklar)
  7 -7 ... oteki turkiye
 10. 10.
  orospu çocuklarıdır.
  3 -3 ... maddox