1. 1.
  had safhaya ulaşmıştır, başarı geldikçe artarak devam etmektedir. diyarbakırda taşlanan ve buna sebep olmakla suçlanan bursaspordur , jimnastikle yaşanan husumette suçlanan yine bursaspordur, 3 bizans takımına alışılagelmişin dışında futbolcu satmamakla, fahiş bedel istemekle suçlanan bursaspordur, her maç ismini zikredip onurlandırmak istemediğim bölücü terör örgütü ve yandaşları aleyhine tezahürat yapmakla suçlanan bursaspor ve taraftarıdır. bu düşmanlık bursasporun korkulan bir camia haline geldiğinin göstergesidir ve taraftarını korkutmamaktadır, bilakis hoşuna gitmektedir.
  6 -9 ... forevergreencrocodiles
 2. 2.
  (bkz: Çekemeyene anten)
  1 -1 ... empires
 3. 3.
  (bkz: homofobi)
  3 -5 ... sedas
 4. 4.
  memleketimin takımı olması durumundan dolayımıdır bilinmez hep bir sempati beslenmiştir. ertuğrul sağlam gibi sağlam bir adamın takımın başına geçmesi sempatiyi her geçen gün perçinlemiştir. beşiktaş kökenli olmasıda göz ardı edilemez. ve;
  siyah ulan!
  beyaz ulan!
  3 -1 ... sikvaruli
 5. 5.
  (bkz: bursasporluların kendini nimetten sanması)

  zamanında ;

  sivassporbaşarılı olmadı mı ?
  kayserispor başarılı olmadı mı ?
  gençlerbirliği başarılı olmadı mı ? lan derler adama ? ama hiç biri sizin gibi çirkefleşmedi..düşünün bi ertuğrul sağlam gelmeden önce ki halinizi ve sonra ki halinizi.. adam olun biraz bare ertuğrul sağlam'a yakışan bir topluluk olun.

  edit : genç bursalılar rahatsız oldu.
  6 -10 ... satchafunkilus
 6. 6.
  olay bursaspor düşmalığı değildir. demokratiklik ayağına yatan bazı dallamalar bursada yaşanan olaylardan sonra, demokratikler ya hani bu yüzden diyarbakır yandaşlığı yapmışlardır.

  çünkü diyarbakır terörden mağdurdur, ezilmiştir, fakirdir. o yüzden ne yapsalar yeridir. hiçbir zaman suçlu olamazlar.

  o olaylar bursada değil eskişehirde çıksa eskişehir düşmanlığı olacaktı, trabzonda çıksa trabzon düşmanlığı.
  4 -1 ... babanin oglu beton kemal
 7. 7.
  namı diğer teksas'la türkiye sınırlarını aşıp dünya basınında söz edilmesi ve türkiyede bulunan grupların bunu bir kıskançlık görüp düşmanlık beslemesi,hiçbir zaman geri vites atmayıp düşmanlarından korkamadan mücadele edebilmesi ve bu kulvarda gittikçe yalnız kalması bazı cewreler tarafından rahatsız olunmustur.korkunun ecele faydası yoktur elbet birgün herkes bu takımla karşılaşaktır korkuya gerek yok sevmekte fayda war sevin verin bursaya can verin.
  2 -2 ... textacy
 8. 8.
  ırkçılığa olan düşmanlığın yansıması olan düşmanlık.
  1 -1 ... gene mi pilav
 9. 9.
  bir ara sivasspor vardı, bülent uygun vardı aynı onların durumu işte. biraz başarı oldular ya hemen yok bize karşı hakemler satın alınıyor, bizi bitirmeye çalışıyorlar gibisinden konuşmaktadırlar. bursaspor'un şu an kadrosuna baksak kaç adet beşiktaş'lı var görebiliriz. ayrıca bursaspor'un bu sezondaki başarısının tek mimarı tabii ki ertuğrul sağlam ve yardımcılarıdır. aynı şekilde bursaspor taraftarının götünün kalkmasının nedeni de ertuğrul sağlam'dır. komple beşiktaş aslında bursaspor. teknik direktörü ve yardımcısı has beşiktaş'lı. oyunculardan var bir çok beşiktaş'lı. ha bir de tribün reisleri var paşa selim o da taşaklarımız altında beşiktaş diye bağırırdı. vay anasını biz büyüdük kirlendi dünya.
  2 -6 ... bizans imparatoru kahpe antuan