1. 1.
  son diyarbakır deplasmanına taraftarın gitmesinin yasaklanmasının ardından akıllara gelen, bursaspor'un şampiyonluğa giden yolunu kesmek amaçlı verilmesi muhtemel cezalardır.

  -kafileyi taşıyan otobüsün maç saatine kadar yolunun kesilmesi,
  -sezonun şampiyonu belirleyecek maçına bursaspor'un 3 kişi çıkması,
  -bursasporlu futbolcuların sahaya çivisiz kramponla çıkması cezası,
  -ertuğrul sağlam'ın kaçırılıp fidye istenmesi,
  -ibrahim yazıcı'ya 2 milyar usd vergi cezası kesilmesi,
  v.s, v.s...
  ... protest sanayici
 2. 2.
  -kendi evinde oynayacağı maçları, tarafsız bir sahada, tarafsız bir ülkede hatta tarafsız bir kıtada seyircisiz,güvenlikçisiz, kapısız penceresiz bir stadta oynatmak...ama sonra da adaletten haktan hukuktan bahsetmek...

  unutma, zincirin en zayıf haklası kadar adaletlisin yeğen !
  4 ... balyancho
 3. 3.
  ceza meza yormayın kendinizi güzellerim, vurun kulübün kapısına kilidi! adalet dağıtan mekanizmalar işlevini yitirdiği anda anarşi başlar, kişiler kendi adalet anlayışlarını devreye sokar. federasyonun ve ilgili tüm makamların aklını başına devşirmesini diliyorum yoksa bu gidişat kimseye hayır getirmeyecek!
  3 -1 ... forevergreencrocodiles
 4. 4.
  türkiye futbol federasyonu'nun kritik kararlar konusunda sürekli başarısız olduğunu ön plana çıkarıyor. bu kaçıncı adaletsiz hüküm?

  bu takım kendi seyircisi önünde ne zaman oynayacak? futbol, sizin masa başında oynadığınız değil, takımların taraftarları önünde, sahada oynadığıdır.

  birilerinin pastadan aldığı dilime çok pis kast ettiğimizin farkındayım. kusura bakmasın kimse! o dilim küçülecek!
  3 ... beysar
 5. 5.
  hiçbir şekilde bursaspor'u yıldırmayacak cezalardır. yine ellerinden geleni yapacaklar ve mutlu sona ulaşacaklardır. o levent kızıl'la yunus egemenoğlu da bursaspor'un haklarını koruyamadıkları için kendileriyle gurur duysunlar.
  3 ... t bag
 6. 6.
  saha içinde topa vurmaları yasaklanabilir. *
  2 ... why you wanna trip on me
 7. 7.
  hali hazırda verilmiş cezalara bakacak olursak tahayyül edilememektir. ancak d.bakır deplasmanına gitmesini engelleyen bizzat bursa valisidir. yoksa d.bakır valisi buyursunlar gelsinler demiştir. oraya geleceklerin güvenliğinden de d.bakır sorumlu olduğuna ve buna rağmen buyursunlar denmesine rağmen bursa valisinin aldığı karar şaşırtıcıdır. texas'ın kaldıracağı otobüslerdeki bursaspor taraftarı muhtemelen adana'da kalacaklardır.
  2 ... jamal sellami
 8. 8.
  "...bizim federasyonu al, arjantin ligine koy. bak iddia ediyorum ilk hafta ligi kapatır, ertesi hafta futbolu yasaklar."

  hıncal uluç
  1 ... beysar
 9. 9.
  kumaşını bulup yırtmak...

  (bkz: bulunmaz bursa kumaşı)
  1 ... taffy2g
 10. 10.
  seyircisiz oynatarak en ağır ceza zaten verilmektedir, sevenleri sevdiğinden ayırma erol taş kılıklı federasyon, atarım gazozuna uyku ilacı, veririm kutsalı ansızın!
  2 ... forevergreencrocodiles