bugün

Doğum yerleri veya kütükleri Bursa olan kesimdir. Fiziki her hangi bir özelliğin Bursalı olmakla pek bir ilgisi yoktur.
Kadifeli gelinler.

Çaydan geçip konyak içmişlerdir.
Genelde güzel olan kızlardır.
Günde en az 5 tane Bursalı kıza bakmak ruh sağlığına iyi gelir. Yaşam enerjisini arttırır. Her şeyin fazlası zarardır, fazlada bakmamak gerekir, kalp hastalıklarına yol açabilir.
gayet bomba hatunlarız bence.
ama kezban ekseriyette.
Genelde karsi cinsi kendilerini eglendirmek icin bir arac olarak gorurler. Fazla muhabbet acmazlar, iletisim kurmak zordur. Tecrubeyle sabittir.

Edit: konusmayida pek bilmezler atiyorum bi gun bi yere gidiyosunuz telefon gelir arkadasiniza cevaplarda genelde ya iste x'i suraya goturuyorum, x yanimda gibi konusurlar.
Desenize beraberiz, suraya buraya gidiyoruz.
taş ulan içi seni dışı beni yakar orospu olmasalar evlenirdim bitanesiyle ama %98i orospu %2si de bize bakmıyor.
https://www.youtube.com/watch?v=CqY09v2gxjc
güzel sevimli ve cana yakındırlar.
Genelde göçmen oldukları için renkli gözlü ve kumral sarışın olurlar. Güzel kızlardır.
Bazilari minnoş olurlar.
takıntılı kızlardır adamın peşini bırakmazlar öyle 3-5 kere barışalım diye ısrar ederler.
zor kızlardır.
öyle yanına gidip ''tanışabilir miyiz'' demek cesaret ister.
görsel
instagramdan takip ettiğim kadarıyla çok sağlam hatunlar.
güzel olanları bulgaristan göçmenidir.
:)
:)
:
donsuz gezenleri makuldur.
güzel değiliz bizi güzelleştiren tek şeyin ucuz makyaj malzemeleri olduğunu düşünüyorum. Ama kültürlü olduğumuz kesin.
Çoğu balkan göçmeni olduğu için Çirkinine rastlamadım.
efsane olan kızlar. o kadar efsane ki hiç görmedim. yani bi efsanedir gidiyor bursalı kız diye ama gören duyan bilen yok.
ne yapıp ne etsem de istanbul a gelin gitsem kafasında olan, metropol de yaşama hayali için herşeyini verebilecek kızdır.
Biraz Anadolu'dan biraz Avrupa'dan kırmadır.
Tavlanması zordur.
muhacirinin biriyle keyifli vakitler geçirmiştim.
memleketi bursa olan kızlardır.
güncel Önemli Başlıklar