bugün

şahsen benimde aralarında bulunduğum kişilerdir.
havalı olduklarından eminim. hani bursalıyız yaa o hesap yani.. bu arada geneli de çirkindir.
balık etli kızlar genelde. hanımefendi kızlar.
izmir kizlarina taş çıkaran kizlardir sevimlidirler sevin bunları.
çok sıcakkanlı ve samimidirler. mahalle kültürü gelişmiştir. birde çocukluk arkadaşları çoktur bunların.
not: bursalı değilim. *
(bkz: bir alex değil)dirler.

şaka bir yana iyidir, hoşturlar da. burnu uludağın zirvesinde olanları vardır hiç çekilmeyen tiplerdir.
izmir kızlarından güzel oldukları kesindir, izmir kızları makyaj güzelidir.
adına türküler yazılmış, bestelenmiş kızlardır..

--spoiler--
gemi gelir balçıktan,
balık yenmez kılçıktan,
şu bursa`nın kızları da
yürüyemez amcıktan
--spoiler--

http://www.youtube.com/watch?v=Nx-13Dxuoic
Üniversite hayatımda 5 tane Bursalı kız tanıdım.

2 tanesi efsane denilebilecek kadar güzel yüz hatlarına sahipti.1 tanesi sağlam kaşar,diğeri evlenilecek kız kadar iyi yetiştirilmişti.

diğerlerinden 1 tanesi yüz hatları hoş olmasına rağmen hafif erkeksi,sert mizaçlıydı ama sohbeti,arkadaşlığı 10 numaraydı hala görüşüyoruz.

diğer 2sinden 1 tanesinin yüzüne bakılmazdı öyle çirkin,beter birşeydi Allah affetsin.

diğeri de ortalama bir yüz güzelliğinin yanında popo,göğüs kombinasyonu mükemmeldi,fiziki güzelliğe rağmen oldukça da terbiyeliydi.
Hepsi çok ama çok fena hatunlardır. Her konuda çok tehlikelilerdir ve her konuda politikaları vardır. Tek gözünüz açıkta uyuyun.
300.000 muş nüfusu, 400.000 artvin nüfusu ve 750.000 göç nüfusu ile bursa'da bursalı kıza denk gelmenin çok zor olduğu bir gerçektir.
son 20 yılda dışarıdan gelenler hariç ekseriyetle balkan kökenlileri barındırdığı için tıpkı balkanlar gibi esmeri, kumralı ve sarışınını bir arada bulabileceğiniz ender şehirlerdendir. çirkini de olabilir elbette ama güzeli de güzeldir.
Özellikle Güzelinden evlenilmesi tavsiye edilen şehrimin hatunlarıdır.
Hepsi ayrı güzel olan kızlardır. Anlayışlılardır ayrıca.
genelde güzeldirler.
Bir tanesi vardir ki sevdicegim olur. *
kendilerini bilmeden hakkında atıp tutanların çok olduğu aynı zamanda başka yerlerin kızlarıyla kıyaslayıp sidik yarışına girdikleri kızlardır. güzellik boy post olarak türkiye ortalaması üzeridir.
Çok tatlı ve narin yapıya sahip kızlardır. Yirmi ben onları.
2003 üniversiteye başladığım yıl,
liseye gidenlerin üniformalarında çorap olmaması konusu
toplu taşıma araçlarında oldukça sıkıntılı yolculuklar yaşamama sebep olmuştur.
gözlemim:osmangazi'de mahallesine göre:
çok güzel olanı %20
normali %50
bıyıklısı %30

nilüfer'de:
çok güzel olanı %60(doğal güzel %10, yapay güzel %50)
normali %40
bıyıklısı %0

yıldırım'da:
gezmediğim için söyleyemeyeceğim.
Bursali erkeklerden daha yakisiklilar.
güzellerdir özellikle muhacir olanlar.
aaa o benim *
16 hakta - bursanın kızları.
çoğunluğu güzel oluyor ya da bana öyle denk geliyor bilemedim.
bir kısmının bursalı erkeklerle kesisim kümesinde oldugu topluluk.