bugün

mudanya'da en az 100 şimşek aynı anda görüntülenmiş.

görsel
uniden sevdiğim bi dostumun memleketidir şüphesiz.. beni güya şehri gezdirecekti Türkiyeye geldiğimde..
Gelme gelme.
Burası çok kötü.
halkının en fazla yüzde 45 inin atatürkü sevdiğine inandığım şehir.
O yüzde 45 de bizim Nilüfer ilçesinde.
akp nin aldığı oydan sonra çöp yemem.
cumhuriyetle dedi olan şehirde işim yok.
Lisansını Uludağ ünide bitiren kızlar eklesin başlığıdır.
doğduğum büyüdüğüm şehir.
ama artık suriye'nin ve afganistan'ın yeni başkenti haline gelmiştir.
Belediye otobüsüne binen çarşaflı kıza' çarşafın bana değdi sizden tiksiniyorum" diye bağıran kokanaya hep birlikte karşı çıkan,özür dileten güzel insanlara selam olsun.
il merkezine uzak denebilecek ilçeleri;
Büyükorhan 87 km,
Harmancık 96 km,
iznik 77 km,
Mustafakemalpaşa 87 km.
Geleni motorla gezdiririm. 55 kilodan fazlasını istemiyorum.
güney marmara'nın en gelişmiş şehri.
heykel, tophane, namazgah, çekirge, tophane gibi tarihi, özlüce, fatih sultan mehmet bulvarı, görükle gibi onlardan yeni ama yaşam ve eğlence alanlarının hızla arttığı yerleşimleri bulunan, uludağ eteklerindeki marmara bölgesi ili.
yuvamdır. dönüp dolaşıp soluğu yine burada alırım.
türkiye'nin 4. büyük şehri. ayrıca sanayisi de gelişmiş olan şehirdir.
bursa, Türkiye'nin Marmara Bölgesi'nde bulunan önemli bir şehirdir. Tarihi ve kültürel mirası zengindir. Osmanlı imparatorluğu'nun ilk başkenti olmasıyla bilinir. Ayrıca, sanayi ve ticarette de önemli bir merkezdir. Bursa, doğal güzellikleri, termal kaynakları ve lezzetli mutfağı ile de tanınır.
https://www.deccanherald....ou-can-bet-safely-2779413
Bi zamanlar argus rock bar varmış, metal falan. Şimdi Suriye olmuş
Bursalı arkadaşım “chp alacak bu sefer Bursa’yı” diyor ben “sanmıyorum” dedim Bursa halkı yine akpye verir.

iskenderine iddiaya girdik.

Umarım kaybederim.
Uludağ'ı, Ulucamisi, uludağsözlüğü ile ulu bir şehir.
canım memleketim. 31 mart 2024 yerel seçimlerinde büyük bir farkla chp'ye geçmiştir. üstelik sadece büyükşehir belediyesi değil osmangazi, nilüfer mudanya, gemlik, mustafakemalpaşa'da chp'ye geçmiş durumda. hatta karacabey, orhangazi ve yıldırım'dada fark çok az özetle akp'nin hep kazandığı bursa artık chp'nin kalesidir.
Gülümseyin benim şehrimdesiniz..
inegöl denen ilçeyi hayatımda hiç bir zaman sevememişimdir.
turknet gigafiber olan şehirler arasındadır.