bugün

"fedai" 'yi izleyebilmek ve bir kez daha buluşabilmek maksadıyla düzenlenecek olan zirvedir. 5 * * * * * yazar eli mahkum katılmak zorunda olup , bursa'da bulunan ve bulanabilecek olan diğer yazarların katılımı için baskı uygulanması öngörülmektedir!!
işte yine yeniden sahnelerdeyiz diyerek bir zirve açılımını daha desteklemiş bulunurak, bu sefer +1 misafir ile geleceğimi duyurduğum zirvedir . Rezervasyonlar gene tarafımdan yapılacak olup perşembe olması açısı daha iyidir zira perşembe carrefourda halk günü olup biletlerin fiyatları daha ucuz olacağından hem semiz ,hem temiz ,hem kaliteli bir zirve olacaktır .Ama gün değişirse gene üzülmeyin en fazla ufak bir fark verip (5,50ytl yerine 6,50 ytl ) gene yaparız üzülmeyin dediğim zirvedir .Haydi sözlük katılımcıları destek bekliyoruz bakalım kim geliyorsa sağ yada sol eller havaya kalksın saymaya başladık. *
kendimi bir zirve adamı olarak gorup, işte bir zirve daha ee tabi bensiz olmaz diyip katılacagımdır.
rurouni kenshin gelirse, nick'i ile hitap etmeyeceğim, edemeyeceğim* zirve olacaktır.
başka arttıran yokmu ? diye başlığı tepede tutma hareketlerinde olup ilgiyi canlı tutma aksiyonları çabası içinde girdiğim entrydir hadi bursa daha iyisini yapabiliriz biraz gayret lütfen .
tam tarihinin belirtilmediği zirvedir.
tam tarihi 06/09/2006 veya 07/09/2006 dır .gelenlerin seçim yapması gerekmetedir seçim konusu ise ya maliyet ya müsait olup toparlanabilmektir .o yüzden teklifleri bekliyoruz diyerek entry girdiğimiz başlıktır .
13 eylül çarşamba olursa, katılımın daha fazla olabileceği zirve. *
yüksek olasılıkla 13 eylül çarşamba gerçekleştirilecek olan zirvedir.
teşrif edemeyeceğim zirvedir.zira staj bi yandan ingilizce kursu bir yandan,vaktim yok lannn.
vaktim yok naktim var.atasözüyle çelişir gördüm kendimi.
13 eylul carsamba olamaz dedıgım zırvedır. Malum ugursuz gun, bide ... *
butun zirvelerde oldugu gibi bu zirvede de nickimle ilgili sorun yaşamak istemedigim icin gelenlerin listeyi kontrol edip gelmeleri rica ettigim zirve.**
ben de geleceğim dediğim zirvedir. rurouni kenshin'in nickini hatasız söyleme yarışması yapacağımı şimdiden belirtmek istediğim zirvedir.
katılmaya çalışacak olduğum zirvedir.
karışık durumlar içinde oldugumdan maalesef ki katılamayacagım zirvedir. bundan sonra yaklaşık bir yıl kadarda herhangi bir zirveye katılabilir miyim şüphelidir.
sanırım günün uğursuzluğu sebebiyle 14 eylüle kalması muhtemel gözüken zirvedir .artık bir karar varsakda ona göre hareket etsek de herkesde ona göre plan yapsa ve ona göre rezervasyon yapılsa diye girdiğim entry dir. *
sürpriz bi yazarında kuvvetle muhtemel katılacağı, tarihten muzdarip zirve .
bursaya 14-15 eylül tarihlerinde geleceğimden yer almamın zor gözüktüğü zirvedir... *
özgende nargile okey akabindede garajda çorba zirvesine dönüşen ortada kalmıslığın simgesi olan zirve....
lan ne sosyal insanlarmışsınız ya. iki dakka kıçınızın üzerine oturun be dedirten zirve. bu arada bu dedirteni sık kullanır oldum, umarım göte girmez.
hangi filme gidileceğine karar verilememesinden dolayı seansı kaçırdığımız akabinde özgende laflayıp ardından çorbacıya gittiğimiz bol kahkahalı eğlenceli zirve.