bugün

uzun zamandan beri yapılmayan ama geleneksel hale gelmiş bursa halı saha zirvelerinden biri. zirvebox'ta yerini alacaktır. katılıma göre diğer ayrıntılar daha sonra şekillenecektir.

tarih olarak 18 şubat 2012 düşünülmektedir.
beli ağrayan yazarlar katılırsa daha tatlı olacak zirvedir.
çok güzel bir fikir. hemen düzenlenmeli. oynamak istiyorum umarsızca.
dumanlı ciğerlerimle ve eğer yakın olursa katılmak istediğim zirvedir. görükle bize ters hacı yıldırımlıyız*
ne demiş atalar vol2: te kelas te giljavas!
stewie kankamla gelip, kazanıp, döneceğimiz maç. kaç farkla kazanırız bilmiyorum.
bir şişe şarap ve bolca plastik bardak eşliğinde soğuk şubat akşamına sıcak bir başlangıç yapmak için ideal bir organizeyşın.

tamam ulan şarap benden.
zor pozisyonu kurtaramayan, kolay pozisyonda da gol yiyen, sahada bir boka yaramayan oyuncu olarak yedek kadrodan harley krampon ile katılım sağlanabilecek zirve.

yer olursa oynarım hocu, kredi 260 olmuş.

oltayı attım bekliyorum. dur la bu burada değildi amk.
bursada olsaydım oynamak için olmasa da izlemek için mutlaka katılacağım zirvedir. bol şans. kalabalık olan kazansın, ikinci kriter iyi olan kazansındır.
ısınmak için biz izleyiciler olarak sahanın ortasında ateş yakmayı düşündüğüm zirvedir. belki viski falan da olabilir. gidilesi zirvedir, tezahürat yapılacaktır.

(bkz: gol atma o ç)
aradaki kilometreler kalksa da, top tepmeye gelsek diye iç geçirilen zirvedir. bursa'da olanlar kaçırmasındır.
dipnot: maç sonu baklavasından isterük.
4 aydır içtiğim jb'lerden sonra köpek öldüren içmek için katılacağım zirve.ayrıca topu da çok özledim ya ayağa pas bekliyorum.geçen yılki zirve gibi her pozisyonda faul, penaltı, kırmızı kart, ofsayt beklentisi olmaması dileğiyle. (bkz: ağzı olan konuşuyor yaw)
sandalcı halı saha'nın nerede olduğu konusunda hiçbir bilgimin olmadığı zirvedir.
sınıf takımının kaptanı olarak katılacağım zirvedir.
evet hala liseliyim amk..
bir messi aramıyorlarsa katılabileceğim zirve. bir guiza'da olamadık ama neyse.
kalede sigara içerim, şarap içerim, sızar uyurum, uyanır küfrederim, az gol yerim, kafama eserse kendi kaleme degajla gol atarım. lazımsa geleyim.
benle bir kişi eksik bensiz bir kişi fazla olun diye geliyorum.
benle tam olun öyle oynayayım ki tav olun diye geliyorum.*
yaşasın bu sefer ponpon kız olabilirim diye içimden geçirdiğim maçtır.
tutulan sahanın bir de dönüşü olduğu için katılmaktan vazgeçtiğim zirvedir.

not: 1 yıldır oynamıyoruz, yorgun argın nasıl dönerim ben oradan?
not1: yıldırım'da oturuyorum.
18 şubattan daha erken bir tarihe ertelense süper olacak mücadele. sinirler gerildi, yensek de kurtulsak bir an önce. *
edit: back to the future terk.
31 şubata ertelenmesi beklenen zirve. *
http://www.xn--sandalchalsaha-cgcd.com/ a girmeyin, arkada erotik müzik çalıyor.
kadroların açıklanması merakla beklenen zirvedir. ponpon kızları ona göre getireceğiz.
http://youtu.be/PK36YhTqsLQ

gaza geliyoruz, o açıdan yani..
izlemek için +3'ümle katılacağım zirvedir. güzeli oynatırsanız sol bek oynayabilirim.