1. 1.
  etkinleşelim güzelleşelim sloganıyla organizasyona başlanmıştır. windows etkinleştirme süresi olarak bilinen 30 günün benzeri olarak ramazan ayı etkinleştirme süresi olan 30 günde bitmiştir. şimdi kalınan yerden devam edilecek, alkol damarlara işleyecektir, vakit bu vakittir. mekan olarak don santino corleone'nun teras düşünülüyordur. hava yağmurlu olursa, palanın yeri 1 numaralı tercihtir. tarih 28 ekim 2006 cumartesi'dir.

  gelenler şu şekildedir;
  (bkz: salca)
  (bkz: montajelemani)
  (bkz: yawuz)
  (bkz: don santino corleone)
  (bkz: amd)
  (bkz: zall)
  (bkz: ozee)

  not: zirvesi geyiği bursa için artık bitmiştir. bundan sonra bursa'da yapılan buluşmalar etkinliktir ve etkinliği olarak geçecektir.
  2 -1 ... salca
 2. 2.
  benim de katılacağım etkinliktir. * amd ile birlikte terası toparlayıp, organizasyonu yapıp gelenleri bekleyeceğizdir. hava yağmurlu olmazsa mangal yakılıp yanında bilimum alkollü içecekler tüketilecektir..
  1 -1 ... don santino corleone
 3. 3.
  gelebilsem ne güzel olur dedigim etkinliktir. ***
  -1 ... rurouni kenshin
 4. 4.
  salcanın zirve düzenleme işini abartması * buralara kadar gelmiş dediğim zirvedir. zira adam artık milletin evindede zirve düzenlemeye başlamıstır ve bu beni rahatsız etmektedir. malum herkesin bir özeli vardır ve buna saygı duyulmalıdır. hamam zirvesini de gelin bizim banyoda.. töbe töbe... *
  2 ... amd
 5. 5.
  yarın ki durumlarına göre antistar ve cirkinordekyavrusu'nun da katılma ihtimali olan etkinliktir. etkinlik için son çağrıdır, gelenler gelsin. terasta hem mangal yapılacak, hem de açık havada içilecektir.
  ... salca
 6. 6.
  vodka $i$esiyle birlikte yanima cirkinordekyavrusu'nu da alip kesinlikle katilacagim etkinliktir. tabi once yenilen onca pufu hazmedip rahatlamak gerekiyor.
  1 ... antistar
 7. 7.
  bayramın ikinci günü komadan zor kurtulan bir bünye olaraktan, bu akşam ki performansımı cidden merak ettiğim etkinlik olacaktır. bunca vodka, mangal, alkol... (bkz: hakkımızda hayırlısı)
  ... salca