bugün

salca & montajelemani işbirliğiyle düzenlenen sözlükte bir ilkin gerçekleştirileceği zirve. "temiz yazar, temiz sözlük" sloganıyla hareket eden yazarların, hamamın o otantik ve sıcak ortamında fokur fokur kaynayan suyun içinde kaynaşmanın nasıl olduğunu anlayacakları gün olacaktır. kaplıcalarıyla ünlü şehrimizde yapılmakta geç bile kalınmıştır.

tarih 11 ekim 2006 çarşamba günü, saat 20:00'de çekirge meydanında buluşulacaktır. oradan hep beraber kervansaray termale inilecektir. saat 23:00'e kadar açık olan kaplıcada çılgınlar gibi yıkanılacaktır. sonrada hep beraber çorba içmeye gidilecektir. hamam ücreti 15 ytl dir.
evet, merak ve heyecanla beklenen zirve sonunda hayata geçiyor... jazzz da konuşulup artık -yalan mı oldu oldu lan sonra- dediğim görünce çocuklar gibi sevindiğim, yazın olm beni de dediğim zirve.. montaj şerbet bulacak daha.. *
(bkz: haremlik selamlık zirveler)
kızlarında kendileri için düzenlemesi gereken zirve. erkeklerden neyimiz eksik kızlar*
kızılcahamam'dan telekonferans sistemi ile katılabileceğim zirve.
o kurnadan bu kurnaya çirkef sıçramış
25 yaşında da yawuzcuğum pekte kartlaşmış

şeklinde atışmalara tanık olacak zirve. heyecanla bekliyoruz.
dün gece yıldırım hızı ile kervansaray termale tellak olarak işe alınmamın akabinde gerçekleşmesini allahın bir lütfuna bağladığım zirvedir. montaj, ilk seni alacağım göbektaşına.
bayan yazarlarında isterlerse katılabileceği zirve olsun.
kızlarla erkeklerin aynı ortamda zirve yapmasını temenni ettiğimiz katılım.
zirvelerin şahı olabilitesi yüksek zirvedir.. darbuka bulurlarsa bana oraları şenlendireceğimdir.. *
(bkz: zall ı keseleyip çıkacaktım) *
bayram öncesi şöyle bir güzel yapalım dediğim zirvedir.*
bu zirveye katılanların temiz temiz bursa da iftar yapıyoruz zirvesi ne gelmelerini bekledigimdir.
"hamam varsa ben de varım!" dediğim zirvedir.
şu sıralar kombi denilen şeyin bizim ev şubesi bozuk olduğundan mutlak ihtiyaç duyduğum zirve.
gerçekleştikten sonra yazarlar hakkında yazılan yazıların okunmaması taraftarı olduğum zirve.*
istanbul cağaloğlu hamanında bayanlar tarafından düzenlensin dediğim zirve.
zirvenin konuğu olarak aramıza katılacak hamam böceğini kobay olarak kullanıp, gözüne sabunlu suyun kaçıp kaçmayacağını test edeceğizdir. bu da zirvede olacak etkinliklerden biridir.
gorur gormez sevindirik oldugum fakat tarihi ogrenince yıkıldıgım zirvedir. yine de son dakikaya kadar umutlarımı surdurecegim.
benimde teşrif edeceğim zirvedir.* ancak montaj ve elamanlarının * gelince bazı özel istekler için zalla ellerimizle meyve yedirirken bizi görmeleri * sonucu aşağıdaki atışmaların döneceğini sandığım zirvedir...

bağa girdim bağ budanmış, bağa bülbül dadanmış
onbeş yaşında da zall gibi adam kimlere aldanmış

o kurnadan bu kurnaya çirkef sıçramış
kırkbeş yaşında montajelemanı pek de kartlaşmış

sizden ala çirkef olmaz, bak bu zall size kalmaz
hadi ordan amd-santino ağzını yırtarım

özür:benzer entry yukardada varmıs salca beyler girmiş ama o kadar emek verdim dursun madem...*
patenti bana ait olan zirve. ama siz genede çaktırmayın.
(bkz: esinlenme)
yere düşen sabunu kimsenin almaması gereken zirvedir. * *
zirvenin olağanüstü güzel fikri nedeniyle düşüneni tebrik ettiğim ve ankara ayağını yapmam için de gerekli olan telif haklarını almak istediğim zirvedir.

montajelemanı abimin de gelmesi durumunda onu ben keseleyeceğimdir.

yatırıcam onu göbek taşına, sürücem keseyi, sürücem keseyi...

pardon, bu başka bir replikti sanırım * *
katılmak için sabırsızlandığım, hatta hiç yıkanmayarak da özel olarak hazırlandığım zivelerin zirvesi.
bu zirveye geleceklerin, yakından ilgilenebileceği diğer zirveler;

(bkz: bursa da iftar yapiyoruz zirvesi)
(bkz: uludag sozluk bursa hali saha zirvesi 7)