1. 1.
  milli takımı seyirci desteğinden yoksun bırakmaya, rakip takım üzerinde baskı kuramamaya sebep olur. bursa da ümit milli takımın maçı olsa istanbuldaki seyirciden daha fazla ve coşkulu seyirci desteklemeye gelir. nostalji yapmak gerekirse almanyayı, hollandayı bursada dize getirmiştir milli takım. belliki istanbul seyircisi milli takımı izlemeye doymuş, dahada zorlamanın manası yok, verin milli maçları bursaya da dünya taraftar görsün.
  sadece sığ faşizm eleştirisine layık görülen bursa seyircisi görevini yapsın, milli takım her maça 1-0 galip başlasın!
  7 -6 ... forevergreencrocodiles
 2. 2.
  biletlerin yarısının sponsorlara verilip yinede tribünlerin boş kalmasına, dolsa bile çekirdek çitleyen tiyatro seyircilerinin yer işgal etmelerine neden olmaktadır, millilerin ev sahibi avantajını kaybetmesi durumudur.
  2 -3 ... forevergreencrocodiles
 3. 3.
  (bkz: torres dururken guiza yla maça başlamak) *
  2 -3 ... yalapsalapsozlukcu
 4. 4.
  bursa'nın saraçoğlu veya inönü benzeri bi stadı olsa bi şekilde desteklenebilir durumdur.gayrisi kurtarmaz malesef.
  (bkz: yunanistan ile izmir de maç yapmak)
  (bkz: honduras-el salvador maçı bursada oynansın)
  2 -3 ... budet ina ulysse prazdnik
 5. 5.
  megan fox dururken sıradan bi hayat kadınıyla beraber olmamayla aynı nedendendir.
  3 ... brian o conner
 6. 6.
  Federasyonun istanbul sempatizanlığının apaçık göstergesidir.

  Türkiye - Honduras milli maçı öncesi dünün futbolcusu bugünün yorumcusu abimiz çıkıp beşiktaşın lobisi iyi çalışmamış milli takımda beşiktaştan futbolcu yok diyor. Duruma bak arkadaş, masa başında milli takım kuruyor adamlar futbolcuların form durumuymuş oymuş buymuş hikaye... Göstermelik 2 futbolcu at araya sonra kimin lobisi iyiyse onun baskısıyla kur takımı...özellikle istanbul takımlarından seç ki yenilirsen bahanen olsun tamam bunlar formsuzlar ama türkiyenin en büyük takımlarında oynuyorlar... Bahane hazır... Kayseride, Eskişehirde, Gaziantepte hatta Trabzonda futbolcu kıçını yırtsın milli takıma gireceğim diye yani milli takımın kadro seçiminden maçlarını nerede oynayacağına kadar bu işler hep lobi işi 3-5 yılda bir işte ermenistan maçı gibi bir maç verirler sus payı ondan sonra al gülüm ver gülüm kendi aralarında oynarlar
  3 ... yok artik daha neler
 7. 7.
  sonuna kadar desteklediğim düşünce.
  (bkz: ne kadar ankaragüçlüysek o kadar bursasporluyuz)
  -1 ... kafam 1 milyon
 8. 8.
  maci ceken kameramana saldiran, onu gectim kavga edecek birilerini bulamazlarsa kendi aralarinda kavga eden bir $ehrin stadina; birakin milli maci, hali saha maci organizasyonu bile verilmez. bu yuzden bursa ya bursaspor maclarindan ba$ka maci nasip etmesin tff.

  ayrica; #6163734
  2 -1 ... tekerlegibulanadam
 9. 9.
  trabzon varken istanbul a mac vermekten daha vahim degildir.
  -1 ... cultman
 10. 10.
  dün akşamki türkiye-romanya maçında şahit olduğumuz gibi milli takımın boş tribünler önünde, seyirci desteğinden yoksun oynamasına sebep olur. bu kafayla devam et sen federasyon.
  -1 ... forevergreencrocodiles