1. 1.
    nedense dile getirilmeyen ve halktan gizlenen gerçek.

buyrun resmi:

bursa daki gizlenen nükleer santral

buyrun nükleer santral, görsellere bakın:

https://www.google.com.tr...ch?q=n%C3%BCkleer+santral

bursaya geziye gittiğimizde rus bilim adamı arkadaşım kesinlikle bunun nükleere santral olduğunu ancak çok yüksek kapasiteye sahip olmadığın söyledi, imkansız olduğunu söylediğimde ise mapsten inceleyerek baca yapısı ve tesis görünümünden kesinlikle nükleer santral olduğunu teyit etti. tesis gizlenmesi için elektrik santrali doğalgaz çevrimiçi tesisi vs diye kamufle edilmiş.

ps. kazanda nükleer fizikçi kendisi.
    8 -6 ... ibni maymun
  2. 2.
    Bunlar da memlekete anap'ın attığı kazıklar işte.
    Türkiye'nin en büyük kapasiteli doğalgaz çevrim santrali.
    Çalışmıyor şu an.
    Bursa valiliğine o bacaların içini su doldurarak serbest dalış sporunda kullanılması için dilekçe verdim.
    Böylece ciddi bir turizm geliri elde ederiz diye düşünüyorum.
    13 -3 ... tengir budun
  3. 3.
    onları ne zaman görsem, ne ki lan bunlar acaba diyordum. çalışmayan bir doğalgaz çevrim santraliymiş. aydınlandım resmen.
    6 ... t i b b
  4. 4.
    bazı bilim çevreleri tarafından bursa merkezinin şehir sıcaklık ortalamasını 2 santigrat derece kadar yükselttiği iddia edilen doğalgaz santralidir.
    3 ... ecinni
  5. 5.
    hala doğalgaz santrali olduğunu iddia edenler var. soru:

peki neden merak edip tesise yaklaşmak istendiğinde jandarma özel harekatçılar durduruyor ve tesise giden yol neden kapalı?
    4 ... ibni maymun
  6. 6.
    ek bilgi:

resimde gözükenler baca değil soğutma kuleleriymiş, yani nükleer santrallerde bulunuyor sadece. doğalgaz santrallerinde normal uzun bacalar bulunuyormuş. bu da mı gol değil?
    3 ... ibni maymun
  7. 7.
    Vayy arkadaş bilim adamlarının kaybettiği boruları bulmuş. Güzel günlerde kullasın.
    1 -2 ... vomer
  8. 8.
    Sende nükleer atıksın bence kanka.
    -3 ... merbazrail
  9. 9.
    Bayağı sağlam gizlemişler yalnız, bunu fark etmek zor olmuştur.
    4 -1 ... nevizaade gecelerii
  10. 10.
    Ovaakça termik santralini mi demek istemiş acaba.
    ... merrick