1. 1.
    https://m.mynet.com/palal...rine-katti-guncel-4240420

Mesele siyasi bir sorun değil artık.
    Kendi yaşam koşullarını yarattıkları için artık etnik bir sorun.
    9 -4 ... atlant isten gelenadam
  2. 2.
    Vatandaş ikiyüzlü suriyeliler de haklı kendi çapında.

Cumhurbaşkanı ve kabinesi çıkıp "suriyeli kardeşlerimize sahip çıkacağız" dediğinde alkış tutan hüloğğ diyen bu vatandaşlardı. Tabi aynı vatandaşların geneli şunları da söyledi.

+ kendi vatanına sahip çıkmayan adamlar bunlar ellam. Savaştan kaçılır mı? Vatan hayini bunlar.

+ suriyeli karilar da fena göt var ha.

+ geçen suriyeli karının birine 5 liraya sakso çektirdim ahahaha daha çok gelsinler amua goim

+ iş yerine aldım 7 tane suriyeli günlük 30 liraya çalıştırıyorum ahaha süper lan başkan erduvan.

Hani bir top var eşcinsel diye adama top falan diyoruz. Kendi blokunda boğul türkiye dedi diye tutuklanmıştı bir ara... Aynen öyle kendi bloğunda boğul türkiye. Arada kaynarsak yapacak birşey yok.
    14 -3 ... kurtcebe noyan
  3. 3.
    yetti yalanlarınız be, geçende eczaneyi basan suriyeli diye başlık açtınız, adamlar türk çıktı. sırf algı yapmak için atmadığınız yalan kalmadı. evet, belki suriyeliler sütten çıkmış ak kaşık değiller ama bu kadar da sallamayın zavallı duruma düşüyorsunuz.

sorsak çomar çomar diye havlarsınız ama akp'yi zor durumda bırakalım da ne olursa olsun diye her dışkıyı yersiniz.
    3 -32 ... masklavi
  4. 4.
    Erkekseniz yiğitseniz yüreğiniz varsa Esed Reise saldırın şak rejimini basın ulan.
    4 -1 ... beyaz baretli mehmet aga
  5. 5.
    Algı malgı yok, olay bursa nın çarşamba semtinde yaşanıyor. Bursayı bilen arkadaşlar o bölgede suriye nufusunun yogun oldugunu bilirler.

Benim o bölgede kulağım kesiktir, olay doğru. Gece de suriyelilerin dükkanlarına saldırdılar. Ağır maddi hasar var. Eğer bursa da iseniz kalkın gidin ve yalan mı değil mi gözlerinizle görün.

Palayı herif, altıparmağın arka sokağında sallaya sallaya gidiyor. Bir allah ın kulu yok, polis yok. Sorsan o sıra - internet cafe gözüküyor- belki de klavye bebeleri sözlükte itlik, çakallık peşinde. Kamaal, kamaal diye salya akıtırken multeci kardeşleri pala sallıyor. Dikkat edin yarın öbürgün ellerinde başka bişey sallamasınlar.
    11 ... rockonbaby
  6. 6.
    Bülent ersoy'un hemşerilerine göz dağı verme girişimidir. Kim bilir nasıl bir haksızlığa uğramıştır suriyeli kardeşimiz.
    3 -5 ... munzevi bir fikir iscisi
  7. 7.
    Bu olayı bilmiyorum ama bursa 10 yıl öncesine göre çok ilginç bir yer haline geldi. Çarşısında 8 li 10 lu gruplar halinde çok fazla Suriyeli görebilirsiniz ve bunların küçük çeteler gibi dolaştığını da gözünüz varsa anlayabilirsiniz.

istediğiniz kadar hümanist olun veya Suriyelier din kardeşimiz, kardeşimiz, misafirimiz deyin, suriyeliler bundan 5 10 yıl sonra bu ülkenin en büyük yeraltı ve sokak oluşumları, çeteleri, belaları olacaktır, artık geri dönüşü olmayan noktadayız...
    17 -1 ... gezdimgordum
  8. 8.
    ensar ruhunuza ne oldu sizin? kimbilir ne yaptılar da çileden çıkardılar adamları. adamlar mağdur zaten, hep bu baskılarınız yüzünden oluyor. edep yahu.
    2 -5 ... ibni maymun
  9. 9.
    şaşırtmayan aksine beklenen olaydır.

artık bu memleket onların, sen ben azınlığız.

oyunu da verdin, bu düzen devam etsin dedin. şikayet etmenin anlamı yok.
    5 -1 ... zeki muren in got fircasi
  10. 10.
    Ne halleri varsa gorsunler. Bursa da oy verirken dusunecekti.
    5 ... kedi memduh