bugün

şahsımın organizatörlüğünde 21 eylülde mık cafede yapılacak zirvedir. özellikle 5. nesil yeni yazar arkadaşlarımız davetlidir. ramazan sebebiyle 20.30 da başlayacak zirveye geç katılabilecek arkadaşlar ve yeri bilmeyen arkadaşlar özel mesaj marifetiyle bana ulaşabilirler.
valla renk ayrımı yapılmazsa katılıcağım zirvedir. *
bursa'da olursam katılacağım zirvedir.

haydi elleri görelim nerde o kalabalık?
gelip gelmeyeceği belli olmayanların - de, - da ekine taktığı zirve.
zirve çıkışı kafir avlayacağım zirve. *
(bkz: gibibisi) ve (bkz: bluevelve) yi de görmek için can attığım zirve * *
gelmek istediğim ama tarihin bana yamuk yaptığı gün gece. üzdün beni 21 eylül.
sanki iftar zirvesi sonrası buluşması olacakmış gibi olan, gelişmeleri takip edilecek olan zirve.
benim gibi çaylakların katılmak istediği,büyük ihtimalle de katılamayacağı zirve...
20 Eylül'e alınmasını istediğim zirve. Daha iyi olacağı kanaatindeyim.
gitme eğiliminde olduğum zirvedir.
çok katılmak istediğim zirvedir. zaten hep oralarda sürtüyorum.
(bkz: bursa da neden zirve yapilmiyor zirvesi irak)
gerekli güvenlik önlemleri alırsa ve 22 eylül olursa gelmeyi düşünebileceğim zirve.
* * *
mikte takilan siyahlilardan nasil ayrilcak yazar kisileri..lan yoksa o siyahlilar sizmisiniz.*
eee katılalım bari zirvesidir.

kendim katılamasam bile yardımcımı mutlaka yollayacağım.
üniversiteden gelenlerinin çile çekeceği zirvedir. insan düşünüyor bu yüzden katılsam mı katılmasam mı diye. *
üniversitede yapılırsa daha iyi olcağını düşündüğüm zirve.
Ne de olsa potansiyeli çok fazla üniversitenin yazar açısından.
üniversitede değil de görükle'de yapılabilecek olan zirve. bi friends olur, vanilla olur, hiç olmadı beren olur.

sıcağın alnında medikonun ordaki çimlerde oturucak diiliz ya olm.
yaş ortalamasını yükselteceğim, yaş ortalamasını yükseltecek yazarların gelmesiyle de sevineceğim zirvedir.
bir gün sonrası olan 22 eylül'de üniversitem başlayacağı için bursa'da olamadığımdan katılamayacağım zirvedir.. ulan ben burdayken zirve olmaz, ben giderim zirve olur.. haksızlır ama bu..
az zamanı kalmasına rağmen sol tarafta görülmeyen zirvedir.
uzun zamandır beklenen, çömezlikten ve sosyopat olmaktan dolayı gidilemeyeceği düşünülürken zamanlaması nedeniyle gidilemeyecek olan zirvedir, üzgünümdür, muhteşem bukleden yoksun geçeceğe benzemektedir.
bursa ya gecersem o gün kesin katılacağım zirve.
hiçbir aksiyonun olmayacağı zirvedir. salt geyik ve tanışma amaçlıdır. ne iftar yemeği vardır ne de nargile keyfi, gelmeye çekinen yazarları kınıyorum ve onlara laflar hazırladım.