bugün

Belki düğünü ordadır. Ne saçma bi teori. Yada evlenir evlenmez annesinin yanına gitmiştir.
ölü gelindir.
gerçek kesit'e aday bir senaryo. sarı bıyık, gelin rolünde olabilirdi mesela.
(bkz: absinth)
dostum bursa demişsin ama bu bildiğin supernatural.
(bkz: nefes alsın yeter)
bursalı olan kadifeli gelinden daha korku verici gelindir.
(bkz: gece okunmasi yassaklanmasi gereken basliklar)
yoktur, yani umarim yoktur. cisim de geldi, nasil gececem ben yataga simdi?
dülaayy nirdesin sevgiliiiğiimm diye ağlaması muhtemel damadın eşidir.
(bkz: supernatural)
sanki, bize bi' şey anlatmaya çalışıyor kamil!
Neden hep mezarlıktan gelin çıkar. Bu damatlar nerelerde çıkıyormuş yok bilen.
(bkz: supernatural ilk bölüm)
90lı yıllardan kalma " saadettin teksoy haberi " olabilir.

ben saadettin teksoy !
(bkz: bursa) (bkz: konya) (bkz: sakarya)

inanırsak olur bence...
(bkz: türk tim burton)
(bkz: ölü gelin)
farklı versiyonları türlü şehirlerde türlü mezarlıklardan çıkmıştır. olayı bursa'ya mal etmemek lazım zira benim şehrimin de ölü gelini var ulan!
altı evliya üstü eşkıya bursada olağan şeylerdir. daha dün bankta bir adamı otururken gördük, bankın biri dolu ya dedim. 10 metre daha yaklaştık. bankların hepsi boştu. iki kişinin aynı anda aynı bankta adam hayali göremeyeceği malumdur. tırstım sözlük.
yine şanslıymış gelin çıkmış. ya şöyle olsaydı;
(bkz: herkese gelin çıksa bize adam çıkar)
eski mudanya yolu olarak tabir edilen mudanya'nın arkasında başlayıp bademli'de sona eren yolda gerçekleşmiş hadisenin baş kahramanı. anlatılan bu...
(bkz: bursa da mezarlıktan çıkan gelincik)
çeşitli bölgelere uyarlanabilecek olan durumdur.fakat dalga bir tarafa insanın başına gelse dilini yutmasına neden olabilecek bir olay.
corpse bride'tır o corpse bride.
(bkz: ha ha ha)
şapkadan çıkan tavşana nazaran daha çok ilgi çeken sihirbazlık numarasıdır.
benim hatun. hatta gazetelere falan da cikmistik, roportaji bizzat ben verdim, ama medya iste istedigi gibi carpitiyor, cimbizla secip yaziyor gazeteye.

neyse efenim olay soyle oldu; hatunla yiyiscek yer ariyoduk, malum ev dolu, barlar full, ee public de istemiyordu. disaridaki bekcinin bahcesinde ipe asili olan carsafi aldik altimiza sereriz diye. sonra girdik mezarliga, ayiptir soylemesi yavas yavas kivama geliyoruz. birden durduk, kondomum yoktu. gaza gelen sevgilim sen dur ben kosedeki eczaneden alip geliyorum dedi, ve carsafi da uzerine sararak gitti. fren sesi duydum, kostum arkasindan, baktim lavugun teki buna asiliyor. dedim gec kizim arabaya sen. indirdim herifi bi caktim suratina, adam bayildi. sonra tabi araba bulmusuz, yumusak koltuk falan. hatun dedi sittiret kondomu diye. dosemeler batti biraz ama olacak o kadar..
güncel Önemli Başlıklar