1. 1.
  yıllar önce bir türk korku-reality programında canlandırılan ve gerçekten olmuş bir korku klasiği.adamın biri bursada gece mezarlığın yanından geçerken önüne gelinlikli bir genç kız fırlar.adam aniden fren yapar.inip baktığında kız ortada yoktur.tekrar arabasına binip yola devam eder.birazdan gözü dikiz aynasına takıldığında korkunç gerçekle yüzleşir:gelinlikli kız arka koltukta oturmaktadır.adam delirir.çok güzel canlandırılmıştı.
  35 -3 ... imhotep
 2. 2.
  (bkz: anne ortanızda uyuyabilir miyiiim) * *
  46 -5 ... pelvis
 3. 3.
  (bkz: sırlar dünyası)
  (bkz: sislerin içinden gelen reha yeprem)
  15 -1 ... shalamar
 4. 4.
  (bkz: corpse bride)
  düzeltme: şimdik iki kişi corpes diye yazmışsın diye mesaj attı. ulan yaşlandık imalı beyan giriyoz. kimse yok abi sen hpğimizi gömersin demiyo. bu ne lan tökezlememi mi bekliyonuz. nah düşerim. ahahahah hepinizi gömecem. corpes olcaksınız lannn corpeeessss...
  uykum geldi yatıyorum...
  18 -5 ... karga
 5. 5.
  (bkz: cehennemden çıkan çılgın türk)
  15 -4 ... baybars
 6. 6.
  inanmadıgım ama ya olursa korkusu ile, bunu kimseye söyleyemedigim hikaye. o durumda ne yapılır çok zor dur çok kötü bir andır, gelinlikli gelin dügün gecesi, damat yok sizin arabanızda. potansiyel tecavüzcüdür. allah düşmana vermesindir çok kötüdür.
  7 ... ya cok aciyo ama ya
 7. 7.
  yurdumun hemen hemen her bölgesinde şubesi olan hayalet teyze.
  7 ... lusi
 8. 8.
  ciktigi mezara geri donmelidir. bu konuya, duyarli turk gencleri olarak, el atmali ve kendisini mezara geri donmeye ikna etmeliyiz. ben bunun icin ilk adimi atiyor ve kendisini mezara donmeye davet ediyorum.
  8 ... sivrisinek
 9. 9.
  başka bir versiyonunda ise , belediye otobüsünün son seferinde (gece 12) , en arka koltukta tek başına önüne bakar vaziyette göründüğü versiyonudur.
  3 ... enginkollu
 10. 10.
  şehit olarak ölmüş bir gelin olması muhtemeldir.
  5 ... herpes